Op bezoek bij Vedelux

Maandag 29 juli 2024

In het kader van de interieurtextielbeurs Incoda in september in Gorinchem worden er regelmatig bedrijfsbezoeken gedaan bij exposanten, waaronder Vedelux.
Op bezoek bij Vedelux
Op bezoek bij Vedelux Op bezoek bij Vedelux Op bezoek bij Vedelux

Het  team van Incoda gaat regelmatig op bezoek bij verschillende exposanten om meer te weten te komen over hun verhaal. Deze keer zijn ze op bezoek geweest bij nieuwe deelnemer Vedelux, gespecialiseerd in het creëren van op maat gemaakte horizontale lamellen. Bij Vedelux draait alles om vakmanschap en design, waarbij ze ultieme beheersing van licht en schaduw bieden met hun hoogwaardige jaloezieën. Het Incoda team kreeg een rondleiding van de eigenaren Alexander Vererfve en Kristof De Meulemeester.

 

Alexander en Kristof toonden trots de nieuwste bedrijfsactiviteiten van Vedelux en zelfs een sneak peek van hun gloednieuwe bedrijfsvideo. Het was een inspirerend kijkje achter de schermen, waarbij het ambachtelijke proces van het maken van op maat gemaakte lamellen (horizontale jaloezieën) van dichtbij bewonderd kon worden.

 

Bekijk de video van het bezoek voor een uitgebreide indruk van Vedelux. Vedelux zal zich presenteren tijdens de Interieurcollectiedagen (Incoda) van 22 t/m 24 september in Gorinchem. Registreer je gratis met de code MP302.



Links

www.interieurcollectiedagen.nl
www.vedelux.eu

Tags

nieuws, interieur, beurs, exposanten, bezoeken, team, bedrijfsbezoek, video, vakmanschap, design, eigenaren, lamellen, ambacht, stand, bedrijfsvideo, toonaangevend, raamdecoratie, horizontaal, jaloezie, houten, exclusief, rondlieiding, #vedelux, #incoda, #interieurcollectiedagen, #easyfairs, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
 
BNI aan boord bij River Event
lees verder
Faillissement Depot Design
Depot Design, een bekende naam in de Belgische design- en meubelretail en gevestigd in het Brusselse Tour & Taxis, is recentelijk failliet verklaard.
lees verder
Hogere omzet woonproducten
De consumptie van Nederlandse huishoudens groeit volgend het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) met ruim 1% in juli. De groei duurzame consumptiegoederen (onder andere woonproducten) is meer.
lees verder
 
Lichter leven met kleur jaar 2027
lees verder
 
Geslaagd debuut Trendz/Showup
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden