Ontwerpsalon in Vechtclub

Woensdag 26 augustus 2015

Een nieuw event op het gebied van decoratiebeurzen: Ontwerpsalon. In en in samenwerking met de Vechtclub in Utrecht. In februari 2016.
Ontwerpsalon in Vechtclub
Ontwerpsalon in Vechtclub Ontwerpsalon in Vechtclub

Organisator van de Ontwerpsalon is Marjolein van Alfen, directeur van Dial M. Zij organiseert dit nieuwe event samen met en bij de Vechtclub XL, waar Jet van Zwieten haar 'partner in crime' is. De Vechtclub XL is een inspirerende ontmoetingsplek in Utrecht met o.a. werkruimtes voor creatieve ondernemers, een restaurant en expositieruimtes.

Veel vaste huurders van de Vechtclub zijn startende bedrijven van ontwerpers van decoratie-artikelen. De Ontwerpsalon mikt op dezelfde doelgroep als exposanten. Marjolein van Alfen: "Veel beginnende ontwerpers vinden een beursdeelname aan beurzen als ShowUp of TrendZ een te grote investering. Als voormalig winkelier had ik echter toch de behoefte unieke items te vinden om te kunnen verkopen in de winkel. Het afgaan van 'open ateliers' is echter erg tijdrovend."

Vandaar dat de initiatiefnemers zelf op zoek gaan naar talenten op dit gebied. Bijvoorbeeld bij de eindexamenexposities van de Kunstacademies in Arnhem, Breda en Utrecht. Daarnaast mogen ontwerpers zich natuurlijk ook zelf aanmelden.

 

De Ontwerpsalon selecteert vervolgens niet alleen op talent, maar bijvoorbeeld ook op presentatie, productie en leveringsbetrouwbaarheid. Zodat retailers die de Ontwerpsalon bezoeken een selectie krijgen voorgeschoteld die ook zakelijk werkbaar is. Marjolein: "Een mooi alternatief voor de open ateliers dus. Geselecteerde talenten kunnen zich dan in februari voor slechts zo'n € 200 presenteren. "

Van het terrein van het voormalige OPG-complex huurt de Vechtclub 4.500 m2, waarvan 2.500 m2 magazijn, 280m2 bunker en bijbehorende parkeerplaatsen. Het ingang van het terrein ligt aan de Europalaan 2-B, net buiten het centrum van Utrecht.

 



Links

www.ontwerpsalon.nl
www.vechtclub.nl
www.dialm.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, interieurbeurs, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel

Gerelateerd nieuws
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden