Ontwerpen met interieurbeplanting

Maandag 08 mei 2017

De Beroepsvereniging van Nederlandse Interieurarchitecten (BNI) organiseert een kennismiddag over interieurbeplanting.
Ontwerpen met interieurbeplanting

De kennismiddag interieurbeplanting wordt gehouden op donderdag 8 juni in de Van Nelle fabriek in Rotterdam, tijdens de beurs Design District. Deelname aan deze middag is gratis, aanmelden kan bij Lisa Visser, secretariaat@bni.nl

De sprekers zijn tuinarchitect Jos van de Lindeloof en Dennis Zuidgeest, coördinator interieurbeplanting en mede-eigenaar Zuidkoop. Aan de hand van een gerealiseerd woonhuis en een ontwerp voor een verzorgingshuis wordt toegelicht hoe de vakdisciplines interieurarchitectuur en tuinarchitectuur gelijkwaardig zijn opgegaan. Bij beide projecten heeft de relatie binnen- en buitengroen een grote rol gespeeld.

Met de inwerkingtreding van de gewijzigde WAT per 1 januari 2011 moeten interieurarchitecten door middel van passende bij- en nascholing de ontwikkelingen in het vakgebied bijhouden gedurende tenminste 16 uur per jaar. Deze kennismiddag staat voor 2 uur scholing.

 



Links

www.bni.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, project, kantoor, hospitality, facilitair, gebouw, beheer, groen, interieurbeplanting, tuin, outdoor, #bni, #interieurbeplanting

Gerelateerd nieuws
NIeuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Heimtextil Trends 26/27
lees verder
 
Kleuren van het jaar
lees verder
Bundeling architecten en ontwerpers
Architecten- en ontwerporganisaties bundelen krachten in een gezamenlijk onderkomen in dDe Baanderij in Amsterdam-Noord.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden