Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie

Vrijdag 03 februari 2017

Lichtobject kunstenares Margherita Vellini zal live aan het werk te zien zijn tijdens de Vakbeurs in De Woonindustrie in Nieuwegein.
Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie
Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie Ontmoet Margherita Vellini in Woonindustrie

We schreven het al eerder: sinds het najaar zit InterieurAccent in de Woonindustrie op de 2e verdieping. Dit bedrijf importeert bijzondere handgemaakte keramische lampen van het Italiaanse merk van ontwerpster Margherita Vellini voor de Benelux.

De Italiaanse kunstenares komt nu live werken in De Woonindustrie en laat u kennismaken met haar verfijnde werkwijze: ontmoet de maker in optima forma! De prachtige lichtobjecten zijn kunstwerken op zich. Blikvangers door bijzondere modellen, kleuren, motieven en vooral de schitterende lichtinval.

Margherita Vellini zal tijdens de Vakbeurs 'live' te bewonderen zijn in het atelier op de begane grond.

Van zondag 12 tot en met woensdag 15 februari is Vakbeurs van De Woonindustrie in Nieuwegein geopend van 10-18 uur, maandag tot 19 uur. Ruim 125 interieurfabrikanten tonen hun collecties.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.interieuraccent.nl
www.margheritavellini.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #MargheritaVellini, #InterieurAccent

Gerelateerd nieuws
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Kansen voor duurzame bouw
'Biobased bouwen komt alleen verder met sturing van de overheid', zo staat in een onlangs aangeboden rapport aan minister Keijzer.
lees verder
 
Girevole-S compacte krachtpatser
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Parrot Series vernieuwd
Grau heeft de Parrot Series opnieuw uitgebracht. De serie bestaat uit een tafellamp en een vloerlamp, beide met een 360° draaibare lampkop. De modellen combineren gericht functioneel licht met instelbare sfeerverlichting.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden