Omzet detailhandel mei +3,5%

Maandag 17 juli 2017

De Nederlandse detailhandel heeft in mei 3,5% meer omgezet dan in mei 2016. De omzet van zowel de foodsector als de non-foodsector groeide, en dus ook de interieurbranche.
Omzet detailhandel mei +3,5%
Omzet detailhandel mei +3,5%

De gecorrigeerd omzetcijfers geven daarnaast aan dat de verkopen (het volume) 3% hoger waren, de resterende 0,5% kwam door prijsverhogingen, zo meldde het CBS vrijdag.

De omzet van de winkels in non-food groeide, net als in april; in mei met bijna 3%, de verkopen met bijna 4%. De winkels in doe-het-zelfartikelen, keukens en vloeren (+3,9%) hebben voor de elfde maand op rij meer omgezet. Winkels in meubels en huishoudartikelen (+3,4%) realiseerden voor de achtste achtereenvolgende maand een omzetgroei.

De online omzet lag in mei bijna 24% hoger dan in dezelfde maand een jaar eerder. Webwinkels + 22%, multi-channelers ruim 25%.

 

Cijfers april 2017.



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, consumptie, consument, woninginrichting, uitgaven, bestedingen, vertrouwen, economie, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, werkloosheid,werkgelegenheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, online, webwinkel, cbs, centraal bureau statistiek, internetverkoop, #cbs

Gerelateerd nieuws
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden