Omzet detailhandel april +5%

Maandag 19 juni 2017

De Nederlandse detailhandel heeft in april bijna 5% meer omzet geboekt dan in april 2016. De verkopen (het volume) namen met ruim 4% toe. Online is bijna 18% meer omgezet.
Omzet detailhandel april +5%
Omzet detailhandel april +5%

De omzet van de winkels in non-food groeide in april met 4%. De verkopen waren bijna 5% hoger dan een jaar eerder, zo meldde het CBS eind vorige week.

De winkels in doe-het-zelfartikelen, keukens en vloeren (+5,4%) hebben voor de tiende maand op rij meer omgezet. Winkels in meubels en huishoudartikelen (+4,7%) realiseerden voor de zevende achtereenvolgende maand een omzetgroei.

De online omzet lag in april bijna 18% hoger: webwinkels +25%, multi-channelers +13%.

 



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, consumptie, consument, woninginrichting, uitgaven, bestedingen, vertrouwen, economie, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, werkloosheid,werkgelegenheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, online, webwinkel, cbs, centraal bureau statistiek, internetverkoop, #cbs

Gerelateerd nieuws
InCoDa: interieurdesign en ambacht
[Sponsored artikel] - Over 3 maanden kan elke interieurprofessional op vakevent InCoDa 2025 de nieuwste collecties en materialen van ruim 200 nieuwe en prominente merken ontdekken.
lees verder
Trendz Najaar nieuws
Trendz Najaar 2025 krijgt niet alleen een nieuwe look, maar ook nieuwe gezichten op de beursvloer. De organisatie presenteerde onlangs een vernieuwde huisstijl.
lees verder
Aandacht voor retail
Branchevereniging Inretail vraagt aandacht voor sterke retail bij Tweede Kamerverkiezingen.
lees verder
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden