Omzet Beter Bed blijft stijgen

Woensdag 30 augustus 2017

In het eerste halfjaar van 2017 groeide de omzet van Beter Bed Holding met 6,7%. Matratzen Concord sloot per saldo elf winkels.
Omzet Beter Bed blijft stijgen
Omzet Beter Bed blijft stijgen

Zonder de resultaten van de overname van Sängjätten zou nog een groei van ruim 4% het geval zijn geweest. Het eerste kwartaal noteerde een plus van 7,6%. In het eerste half jaar haalde Beter Bed Holding een omzet van bijna € 210 miljoen.

Het aantal winkels van alle gevoerde formules (Matratzen Concord, Beter Bed, El Gigante del Colchón, Beddenreus, Sängjätten en Literie Concorde) tezamen daalde vanaf begin dit jaar met twaalf naar 1.194. De Benelux keten Beter Bed sloot er vier en opende er één, per saldo drie minder dus.

Bij de DACH-keten Matratzen Concord (foto 2) is men bezig zaken te veranderen. 22 Zaken sloten hun deuren, terwijl er elf nieuwe vestigingen bijkwamen. Het aanbod in de winkels wordt vereenvoudigd en er wordt meer aandacht aan boxsprings en bedtextiel gegeven. Hiermee wordt ingespeeld op het in Duitsland doorgroeiende boxsping-segment.

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, #beterbed

Gerelateerd nieuws
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden