Omzet Beter Bed blijft stijgen

Woensdag 30 augustus 2017

In het eerste halfjaar van 2017 groeide de omzet van Beter Bed Holding met 6,7%. Matratzen Concord sloot per saldo elf winkels.
Omzet Beter Bed blijft stijgen
Omzet Beter Bed blijft stijgen

Zonder de resultaten van de overname van Sängjätten zou nog een groei van ruim 4% het geval zijn geweest. Het eerste kwartaal noteerde een plus van 7,6%. In het eerste half jaar haalde Beter Bed Holding een omzet van bijna € 210 miljoen.

Het aantal winkels van alle gevoerde formules (Matratzen Concord, Beter Bed, El Gigante del Colchón, Beddenreus, Sängjätten en Literie Concorde) tezamen daalde vanaf begin dit jaar met twaalf naar 1.194. De Benelux keten Beter Bed sloot er vier en opende er één, per saldo drie minder dus.

Bij de DACH-keten Matratzen Concord (foto 2) is men bezig zaken te veranderen. 22 Zaken sloten hun deuren, terwijl er elf nieuwe vestigingen bijkwamen. Het aanbod in de winkels wordt vereenvoudigd en er wordt meer aandacht aan boxsprings en bedtextiel gegeven. Hiermee wordt ingespeeld op het in Duitsland doorgroeiende boxsping-segment.

 



Links

www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, #beterbed

Gerelateerd nieuws
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden