Oktober omzetplus woonwinkels

Maandag 15 december 2014

De detailhandel heeft in oktober weer de weg omhoog gevonden. De omzet was 2,2 procent hoger dan in oktober vorig jaar. Ook winkels in woninginrichtingsartikelen hebben in oktober meer verkocht dan een jaar eerder. Aldus de gegevens van het CBS vandaag.
Oktober omzetplus woonwinkels

Non-foodwinkels behaalden in oktober bijna 2 procent meer omzet dan een jaar eerder. In september kromp de omzet in deze branche nog met ongeveer 4 procent. De omzet verbeterde doordat klanten meer of duurdere producten kochten, de prijzen blijven licht dalen.

 

Vooral de drogisterijen (+5,3%) en winkels in consumentenelektronica (+8,5%) konden meer omzet bijschrijven. Ook in doe-het-zelfzaken (+3,5%) en winkels in woninginrichtingartikelen (+2,3%) gaf de klant opnieuw meer geld uit. De omzet van de bovenkledingwinkels kromp in oktober (-0,8%) , maar de omzet nam minder sterk af dan in de relatief warme en zonnige maand september. Winkels in huishoudelijke artikelen (-4,6%) en textielsupermarkten (-5,7%) bleven in de min.

 



Links

www.cbs.nl

Tags

omzet, detailhandel, woninginrichting, winkel

Gerelateerd nieuws
Afscheid CEO Fonq
Itai Gross neemt afscheid van FonQ/Navudi: ‘Klaar voor een nieuw hoofdstuk’
lees verder
Nieuwe ceo Bijenkorf
Warenhuis De Bijenkorf heeft een nieuwe directeur gekregen: Sean Hill is tot nieuwe ceo benoemd.
lees verder
Groei omzet detailhandel in mei
De Nederlandse detailhandel heeft in mei ruim 2% meer omzet geboekt, zo meldt het CBS.
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden