Nominatie voor Podcast Award

Vrijdag 14 oktober 2022

De Interieur Club Podcast is al enige tijd flink aan het groeien en dat heeft nu geleid tot een nominatie voor een prestigieuze prijs, de Dutch Podcast awards.
Nominatie voor Podcast Award

De podcast voor interieurprofessionals van De Interieur Club is genomineerd voor de Dutch Podcast Awards. De Interieur Club Podcast is volgens De Interieur Club de best beluisterde podcast van Nederland voor de interieurbranche met meer dan 50 afleveringen. De wekelijkse podcast is bezig aan het tweede seizoen en is nu genomineerd voor de beste podcasts van Nederland. 

 

In november tijdens het podcastgala hoort De Interieur Club of ze met deze prestigieuze prijs naar huis mogen. 'Wij maakten vanmorgen wel even een vreugde sprong toen wij hoorden dat wij genomineerd zijn voor deze award in de categorie business. Een wekelijkse podcast maken is natuurlijk niet niks en wij zijn heel blij met deze waardering van onze luisteraars. Dat er zoveel mensen op ons gestemd hebben en ook een vakjury het ons gunt is een hele eer,' aldus Mark Timo (foto) van De Interieur Club.

 

De Dutch Podcast Awards is een onafhankelijke prijs voor podcasts in Nederland en wordt sinds 2018 jaarlijks uitgereikt. Initiatiefnemer is BNR Nieuwsradio. De nieuwszender geeft hiermee een ode aan de podcast en biedt makers een podium. De winnaars komen tot stand via stemmen van het publiek en een onafhankelijke vakjury.

 

Stemmen kan via deze link: https://podcastawards.nl/stem



Links

www.deinterieurclub.com

Tags

Nieuws, interieur, podcast, interieurprofessionals, platform, club, interieurbranche, nominatie, prestigieus, jury, publiek, #deinterieurclub, #bnrnieuwsradio, #dutchpodcastaward

Gerelateerd nieuws
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden