Nog meer natuur bij Meubelbeurs

Vrijdag 12 mei 2023

Met haar nieuwe campagnebeeld voor 2023 onderstreept de Meubelbeurs Brussel het verband tussen drie elementen: toekomst, natuur en vanzelfsprekend de kern van de vakbeurs, meubelen.
Nog meer natuur bij Meubelbeurs

De laatste jaren maakte de Meubelbeurs Brussel al vaker gebruik van elementen uit de natuur om het evenement kleur te geven. Een bewuste keuze, waarmee de Meubelbeurs de link tussen natuur en meubelen wil blijven benadrukken. Vorm, kleur, materie… De natuur blijft een onuitputtelijke bron aan inspiratie voor de meeste meubelmakers. Daarnaast voelt de organisatie naar eigen zeggen als sector ook steeds meer de economische impact van de natuur op de meubelhandel. Niet alleen de noodzaak van ecologisch verantwoord denken, maar bijvoorbeeld ook op vlak van grondstofprijzen.

 

Natuur en meubilair zijn volgens de Meubelbeurs geen trends, maar ‘kennen veeleer een evolutief karakter’. Daarom werd er gekozen om beide thema’s nadrukkelijk te linken aan de toekomst. Op die manier zal ook het topic ‘ecologie’ een rol van betekenis spelen in de nieuwe campagne. De Meubelbeurs wil vooral fungeren als platform voor het delen van knowhow en het informeren over recente ontwikkelingen en interessante partnerships.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaďek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #meubelbeursbrussel, #mbb, #be, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursb

Gerelateerd nieuws
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder
Piet Boon toont zachtere vormentaal
Tijdens de Meubelbeurs in Milaan presenteerde Studio Piet Boon de nieuwe meubelcollectie Rounded Stillness uit, met zachtere volumes, afgeronde lijnen en meer nadruk op materiaal.
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden