Nijntje op de vloer

Dinsdag 02 maart 2021

De Nederlandse ontwerpstudio Maison Deux introduceert samen met 's werelds meest bekende konijn een exclusieve collectie vloerkleden. De iconische en minimalistische ontwerpen van Dick Bruna zijn voor het eerst vertaald naar een collectie wollen vloerkleden met 3D textuur.
Nijntje op de vloer
Nijntje op de vloer Nijntje op de vloer Nijntje op de vloer

De knuffelige serie vloerkleden van Maison Deux is handgemaakt van 100% Nieuw Zeelandse wol en gecertificeerd met het GoodWeave label. De Nijntje vloerkleden worden gemaakt door ambachtslieden uit India. De verschillend poolhoogtes en uitgesneden accenten geven de wollen tapijten een subtiel 3D effect. Deze techniek legt extra nadruk op de details van de bekende ontwerpen van Dick Bruna en stimuleert de zintuigen.

 

De certificering met het GoodWeave label biedt de garantie dat er geen sprake is van kinderarbeid en aan de juiste arbeidsvoorwaarden wordt voldaan. Daarnaast draagt elke aankoop bij aan programma's die kinderonderwijs bieden in de omgeving waar de vloerkleden worden geproduceerd. Maison Deux biedt overigens ook kleinere tapijtjes aan, speciaal voor aan de wand (foto 4).



Links

www.maisondeux.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, vloer, karpet, kleed, vloerbedekking, tapijt, vloerkleed, garen, textiel, wol, #nijntje, #dickbruna, #maisondeux

Gerelateerd nieuws
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden