Nijntje op de vloer

Dinsdag 02 maart 2021

De Nederlandse ontwerpstudio Maison Deux introduceert samen met 's werelds meest bekende konijn een exclusieve collectie vloerkleden. De iconische en minimalistische ontwerpen van Dick Bruna zijn voor het eerst vertaald naar een collectie wollen vloerkleden met 3D textuur.
Nijntje op de vloer
Nijntje op de vloer Nijntje op de vloer Nijntje op de vloer

De knuffelige serie vloerkleden van Maison Deux is handgemaakt van 100% Nieuw Zeelandse wol en gecertificeerd met het GoodWeave label. De Nijntje vloerkleden worden gemaakt door ambachtslieden uit India. De verschillend poolhoogtes en uitgesneden accenten geven de wollen tapijten een subtiel 3D effect. Deze techniek legt extra nadruk op de details van de bekende ontwerpen van Dick Bruna en stimuleert de zintuigen.

 

De certificering met het GoodWeave label biedt de garantie dat er geen sprake is van kinderarbeid en aan de juiste arbeidsvoorwaarden wordt voldaan. Daarnaast draagt elke aankoop bij aan programma's die kinderonderwijs bieden in de omgeving waar de vloerkleden worden geproduceerd. Maison Deux biedt overigens ook kleinere tapijtjes aan, speciaal voor aan de wand (foto 4).



Links

www.maisondeux.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, vloer, karpet, kleed, vloerbedekking, tapijt, vloerkleed, garen, textiel, wol, #nijntje, #dickbruna, #maisondeux

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden