Nijntje op de vloer

Dinsdag 02 maart 2021

De Nederlandse ontwerpstudio Maison Deux introduceert samen met 's werelds meest bekende konijn een exclusieve collectie vloerkleden. De iconische en minimalistische ontwerpen van Dick Bruna zijn voor het eerst vertaald naar een collectie wollen vloerkleden met 3D textuur.
Nijntje op de vloer
Nijntje op de vloer Nijntje op de vloer Nijntje op de vloer

De knuffelige serie vloerkleden van Maison Deux is handgemaakt van 100% Nieuw Zeelandse wol en gecertificeerd met het GoodWeave label. De Nijntje vloerkleden worden gemaakt door ambachtslieden uit India. De verschillend poolhoogtes en uitgesneden accenten geven de wollen tapijten een subtiel 3D effect. Deze techniek legt extra nadruk op de details van de bekende ontwerpen van Dick Bruna en stimuleert de zintuigen.

 

De certificering met het GoodWeave label biedt de garantie dat er geen sprake is van kinderarbeid en aan de juiste arbeidsvoorwaarden wordt voldaan. Daarnaast draagt elke aankoop bij aan programma's die kinderonderwijs bieden in de omgeving waar de vloerkleden worden geproduceerd. Maison Deux biedt overigens ook kleinere tapijtjes aan, speciaal voor aan de wand (foto 4).



Links

www.maisondeux.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, vloer, karpet, kleed, vloerbedekking, tapijt, vloerkleed, garen, textiel, wol, #nijntje, #dickbruna, #maisondeux

Gerelateerd nieuws
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
R+T 2027 focust op duurzame gevels
Van modulaire rolluiksystemen tot slimme zonwering: tijdens R+T 2027 staan oplossingen centraal voor energiezuinige en klimaatbestendige gebouwschillen. De vakbeurs vindt plaats van 15 tot en met 19 februari 2027 in Stuttgart.
lees verder
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder
Groei in Europese steden
Jysk wil in drie jaar tijd zo’n 100 nieuwe winkels openen op centrale locaties in grote Europese steden. In Amsterdam komen er nog zeker twee nieuwe winkels bij, boven op de opening van vorige maand.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden