Nieuwe wandbekleding bij ETC

Woensdag 09 februari 2022

ETC Design Center Europe stond op 7 en 8 februari in teken van de ETC Design Experience. Interieurprofessionals wisten hun weg weer te vinden naar Culemborg, om nieuwe collecties te ontdekken en interieur inspiratie op te doen.
Nieuwe wandbekleding bij ETC
Nieuwe wandbekleding bij ETC Nieuwe wandbekleding bij ETC Nieuwe wandbekleding bij ETC

Interieurjournaal ontdekte tijdens dit bezoek aan ETC Design Center Europe diverse nieuwe kwaliteiten wandbebekleding. Bijvoorbeeld bij Bart Brugman, waar Margreet Brugman vertelde dat de maandag van de Design Experience erg goed bezocht werd. Nieuw van hun label Cole & Son is de Jadbula collectie (foto 1), het resultaat van de tweede samenwerking met de Zuid-Afrikaanse designstudio Ardmore. De collectie ademt Afrikaanse invloeden, met veel exotische dieren en planten. Volgens Brugman kent deze tweede collectie nog meer details en is zijn de dessins eigenlijk kleine kunstwerkjes.  

 

Arte is natuurlijk eveneens één van de koningen van bijzondere wandbekleding. Of kunnen we beter goden zeggen: met de collectie Le Musée d’Arte (foto 2) maakt het bedrijf een ontdekkingsreis naar de grootsheid van de Grieks-Romeinse oudheid. De wandbekleding wordt gekenmerkt door de architectuur van statige Griekse tempels en Italiaanse palazzo's, maar ook mozaïeken, sculpturen en ornamenten.

 

Van Sand verdeelt onder meer het merk Rebel Walls. Onder de noemer Meet a Rebel geeft het merk een podium aan mensen die hun ruimte opeisen en trouw zijn aan zichzelf. Kunstenaar en vlogger Donedo ontwierp met de behangspecialist een uniek en met de hand geschilderde alcoholinktkunstwerk (foto 3) met gedurfde en heldere kleuren. De witte ruimte aan de boven- en onderkant van de afbeelding maakt het gemakkelijk om te combineren met de rest van het interieur.

 

De stand van Sanderson Design Group wordt gesierd door een design uit de collectie Compilation wallpaper van Morris & Co by Sanderson Design. Het klassieke Britse ontwerp Owl & Willow (foto 4) is in drie secties op één rol die vervolgens kunnen worden gesneden en samengevoegd om een volledige scène te maken.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.bartbrugman.com
www.arte-international.com
www.van-sand.com
sanderson.sandersondesigngroup.com
morrisandco.sandersondesigngroup.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, wandbekleding, behang, interieurtextiel, presentatie, introductie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, interieurprofessional, #designexperience, #etcexpo, #interiorprofessionals, #etcdesigncentereurope, #bartbrugman, #ardmore, #coleandson, #arte, #rebelwalls, #vansand, #sandersondesigngroup, #morrisandco

Gerelateerd nieuws
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden