Nieuwe voorzitter IMG

Dinsdag 20 maart 2018

Joop Kruit heeft het voorzitterschap van de raad van bestuur van de Internationale Meubel Groep Holding BV (IMG) uit Etten-Leur overgedragen aan Henk Klop.
Nieuwe voorzitter IMG

Foto van links naar rechts, de raad van bestuur van IMG: Henny Jansen, Joop Kruit, Hennie Kapenga, Ruud Weber, Henk Klop en Marian Hoogenboezem. Gerben Löwik ontbreekt op deze foto.


Henk Klop is sinds begin 2009 bestuurslid. In het dagelijks leven is de nieuwe voorzitter samen met Menno Mijnders directeur-eigenaar van Hartog Woongroep. Dit bedrijf heeft vestigingen van Hartog Wonen in Sliedrecht en Utrecht, Profijt Meubel in Capelle aan den IJssel, Sliedrecht en Utrecht, Auping Plaza in Utrecht en Pronto Wonen in Capelle aan den IJssel.

Joop Kruit was sinds 2004 bestuurslid en vanaf 2009 voorzitter van de raad van bestuur van de IMG. Gezondheidsredenen dwongen hem het voorzitterschap en de bestuurstaken neer te leggen. De omzet van de IMG is onder zijn leiding verdubbeld.

Henk Klop bedankte zijn voorganger voor zijn gepassioneerde inzet als voorzitter en bestuurslid van de IMG. Een andere benoeming was Gerben Löwik als nieuw bestuurslid. Hij is directeur-eigenaar van Löwik Wonen & Slapen in Vriezenveen. Binnenkort omvat deze onderneming alle franchiseformules van IMG.

 



Links

www.i-m-g.nl
www.lowikmeubelen.nl

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, personalia, werknemer, overname, fusie, samenwerking, aandeel, #img, #internationalemeubelgroep, #lowik

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden