Nieuwe vertegenwoordigers Heditex

Zaterdag 16 september 2023

Groothandel Heditex heeft sinds kort twee nieuwe accountmanagers aangenomen: Peter van den Bosch en Bram Kennis.
Nieuwe vertegenwoordigers Heditex
Nieuwe vertegenwoordigers Heditex

Al meer dan 45 jaar werkt Heditex als groothandel en producent aan het leveren van een compleet productenpakket voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel.

De nieuwe aanwinsten komen te werken in een gezellig team van 35 'vakidioten'. Peter van den Bosch (foto 1, samen met verkoopdirecteur René Dekken) is begonnen als accountmanager in de regio Noord-Holland en Utrecht en Bram Kennis (foto 2) in Zuid-Holland. Hun werkzaamheden bestaan onder andere uit het:
• vinden van nieuwe projecten en verkoopkansen (new business);
• uitbouwen van bestaande relaties (relatiebeheer);
• geven van periodieke verkooptrainingen;
• uitvoeren van het strategisch sales jaarplan.

Peter was na een lang dienstverband van ruim 20 jaar als bedrijfsleider bij Van der Meer & Lommers tot 2011, als accountmanager werkzaam bij onder meer Mateboer, Smart Window Design, Suncoblinds en tot voor kort bij ABZ Raamdecoratie.
Bram was eerder actief in de autobranche (Brezan en Renault), maar was aflopen bijna twee jaar accountmanager voor Veneta.

Heditex, met vestigingen in Vlaardingen en Boxtel, staat vanaf volgend week zondag 24 september drie dagen op de woningtextielvakbeurs Interieurcollectiedagen (Incoda) in Gorinchem met twee stands: één voor het merk Meister (met de nieuwe salespromoter Quinten Esmeijer) en één voor het merk Bodiax. Registreren voor gratis toegangskaarten voor Incoda kan hier.



Links

www.heditex.com
www.abzraamdecoratie.nl
www.bodiax.com
www.bvprojectinrichting.nl
www.interieurcollectiedagen.nl
www.meister.com
www.meisterwerke.com
www.suncoblinds.nl
www.vandermeerenlommers.nl
www.veneta.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvc-vloeren, laminaatvloeren, collectie, merk, distributie, a-merk, exclusief, beurs, interieurbeurs, toekomst, visie, stand, exposant, presentatie, winkelpresentatie, dealers, klanten, vestigingen, raamdecoratie, fournituren, personalia, #bodiax, #meister, #meisterwerke, #incoda, #interieurcollectiedagen, #heditex, #bvprojectinrichting

Gerelateerd nieuws
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder
 
Leer is het nieuwe goud
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden