Himolla, producent van gestoffeerd meubilair, ziet in de komst van René Nieuwendijk een belangrijke stap om de commerciële organisatie te versterken en de internationale koers verder vorm te geven.De benoeming valt samen met een andere ontwikkeling binnen het bedrijf: algemeen directeur Ralph Bestgen maakt per eind dit jaar de overstap naar Paidi Möbel. Hij treedt daar op 12 januari 2026 aan als nieuwe managing director sales & marketing.
Met het vertrek van Bestgen en de benoeming van Nieuwendijk zet Himolla in op continuïteit in de commerciële aansturing. Nieuwendijk brengt jarenlange internationale ervaring mee uit de meubelbranche, met eerdere functies bij onder meer Leolux, Thonet en Humanscale. Dankzij zijn brede marktkennis en sterke netwerk wordt hij door de organisatie gezien als een waardevolle toevoeging aan het managementteam.
Ceo Manfred Ziegler benadrukt het belang van de aanstelling. 'Met René Nieuwendijk halen we een hooggekwalificeerde salesmanager in huis die de dynamiek en de eisen van de wereldwijde markt voor gestoffeerd meubilair uitstekend begrijpt,' zegt hij. 'We kijken ernaar uit om samen met hem de succesvolle ontwikkeling van ons bedrijf voort te zetten en nieuwe groei-impulsen te geven.'
Volgens Himolla ondersteunt de komst van Nieuwendijk de ambitie om als innovatieve, internationaal georiënteerde producent verder te groeien. Hij krijgt een strategische rol in het uitbouwen van de marktpositie en het ontwikkelen van nieuwe commerciële kansen binnen en buiten Europa.
Links
www.himolla.com
Tags
Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, bank, fauteuil, zitmeubel, stoel, personalia, #himolla, #leolux, #humanscale, #thonet