Nieuwe uitstraling Incoda

Maandag 25 september 2023

Vanaf volgend jaar gaan de Interieur Collectie Dagen ook echt Incoda heten, zo heeft de organisatie gisteravond bekendgemaakt.
Nieuwe uitstraling Incoda

Na een levendige en goedbezochte eerste dag werd aan het einde van de dag op een exposantenborrel dit nieuws gemeld. Het team van Incoda, onder leiding van Mascha de Bruin van organisator Easyfairs, maakte bekend dat het de afgelopen periode gewerkt heeft aan een nieuwe branding.

 

Vanaf 2024 gaat de beurs ook Incoda heten, de afkorting die door velen al werd gebruikt. Tevens heeft men een nieuwe huisstijl ontwikkeld, vanuit het warme 'feel good' gevoel dat dit evenement wil bieden.

 

Vandaag, maandag 25 september gaat de Incoda verder en is de beurs tot 21.00 uur open. Disndag 26 septemebr is de laatste dag. Ook de Nederlandse Kampioenschappen Parketleggen (NKP) en Woning- en Projectstoffering (NKWP) zullen dan gehouden worden. Tevens zijn er veel activiteiten, zoals trendlezingen, een Tiny House, een live podcast etc.

 

Voor 2024 zijn de data al bekend: 22 t/m 24 september.



Links

www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

nieuws, interieur, beurs, expositie, evenement, trends, trendlezing, kampioenschappen, parketleggen, interieurvakman, woningstoffering, projectstoffering, tinyhouse, visie, masterclass, presentaties, exposanten, merken, gordijnen, vloeren, behang, raamdecoratie, meubelstoffen, noviteiten, herstoffering, vakmanschap, #saskiabeekmans, #hmcollege, #inretail, #interieurvakman, #nkp, #nkwp, #evenementenhal, #incoda, #interieurcollectiedagen

Gerelateerd nieuws
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Geplakte lichte eikentinten
Intr lanceert een nieuwe PVC-plak collectie: Saffier Allee. Deze PVC-vloerencollectie is een onderdeel van de eigen Saffier collectie van de groothandel.
lees verder
Jurylid European Retail Award
RND-directeur Eus Peters treedt toe tot jury van de eind 2024 gelanceerde European Retail Award, een initiatief van EK-Retail voor erkenning van zelfstandige Europese retailers.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden