Nieuwe topman Hilding

Dinsdag 02 juni 2015

Christer Åberg is vanaf augustus de nieuwe CEO van de Hilding Anders Group. Hij is de opvolger van Alex Myers, die het bedrijf eind maart verliet.
Nieuwe topman Hilding

De Zweed Christer Åberg (48 jaar) heeft ervaring in zowel industriële als consument-georiënteerde bedrijven. Het grootste deel daarvan deed hij op tijdens zijn werk gedurende 16 jaar bij Unilever. Hij is momenteel woonachtig in Oslo, Noorwegen.

Interim- en ex-CEO Anders Pettersson zal vanaf augustus weer alleen zijn positie als voorzitter van de raad van bestuur bekleden.

Hilding Anders is een internationale leverancier van bedden en matrassen en houder van labels als Jensen en Carpe Diem. Opvallend is dat in het persbericht Eastborn en vooral Pullman niet genoemd worden.

Alex Myers verliet het bedrijf in maart ook al na een jaar.

 



Links

www.hildinganders.se
www.hildinganders.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, slaap, slapen, bed, bedden, matras, matrassen, Jensen, Pullman, Eastborn, Carpe Diem

Gerelateerd nieuws
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m² is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden