Nieuwe salesmanager Estillon

Maandag 23 november 2015

Hans Conde y Nieto is per november de nieuwe salesmanager van ondervloerenproducent Estillon.
Nieuwe salesmanager Estillon

Hans zal eveneens verantwoordelijk zijn voor de Nederlandse groothandels, naast de Duitse, Deense, Belgische, Zwitserse en Oostenrijkse markt. Hans heeft met name exportervaring opgedaan in diverse banen bij bouw gerelateerde bedrijven.

Accountmanager Hans Zendman is nu Sales Engineer om hem te ondersteunen door klanten te adviseren op commercieel technisch vlak. Volgens het bedrijf uit Uden is veel behoefte aan productinhoudelijke informatie over onze producten en de wijze van installeren.

 



Links

www.estillon.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel

Gerelateerd nieuws
 
Kantoorgebouw van het jaar
lees verder
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
In memoriam Trea Steyvers
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden