Nieuwe sales director Deli Home

Woensdag 05 februari 2025

Niels Boelema is aangesteld als nieuwe sales director voor Deli Home, producent en distributeur van vooral hout en houten interieurproducten.
Nieuwe sales director Deli Home

Deli Home, producent en distributeur van houten bouwmaterialen, deuren en interieurconcepten gericht op het verfraaien en verduurzamen van huizen, maakt vandaag bekend dat Niels Boelema per 1 februari 2025 is gestart als sales director Nederland. Vorige maand startte er een nieuwe directeur bij het bedrijf.

 

Niels Boelema brengt meer dan 25 jaar ervaring mee in de houtindustrie, zowel in Nederland als daarbuiten, op de gebieden inkoop, verkoop en assortimentsmanagement.

 

Als sales director voor Deli Home Nederland gaat Boelema zich richten op de verdere verbetering van de klantrelaties en het realiseren van groei in bestaande en nieuwe marktsegmenten. In zijn laatste rol was Boelema commercieel eindverantwoordelijk bij Garnica.

 

De aanstelling van Niels Boelema past in het streven van Deli Home om duurzame groei te realiseren door het intensiveren van bestaande klantrelaties en het ontwikkelen van nieuwe product- en marktsegmenten.

 

Deli Home is producent en distributeur van de producten in de categorieën hout, deuren, vloer & trap, opbergen en horren waarbij hout de verbindende factor is tussen alle categorieën. Gerenommeerde merken als Cando, Bruynzeel, Lundia, Skantrae, Weekamp Deuren en Allure Kasten op Maat vallen onder de paraplu van Deli Home. Deli Home heeft 1.300 medewerkers in dienst en is actief in 10 landen in de kanalen doe-het-zelf, woninginrichting, bouwmaterialengroothandel en via online retailers.



Links

www.deli-home.com

Tags

nieuws, interieur, directeur, verkoop, sales, director, aanstelling, internationaal, groei, hout, deuren, vloer, trap, opbergen, horren, merken, paraplu, medewerkers, woninginrichting, doehetzelf, bouwmaterialengroothandel, deli-home, delihome, deli home, online, retail, personalia, #delihome, #cando, #bruynzeel, #lundia, #skantrae, #weekamp, #allurekasten

Gerelateerd nieuws
 
Subsidie voor betere doorstroom leerlingen
lees verder
NIeuwe CAO Retail Non Food
Brancheorganisaties in Non Food, waaronder Inretail, hebben een principe akkoord gesloten over een nieuwe cao. Deze wordt met een positief advies aan de leden van de vakbonden voorgelegd.
lees verder
Beaulieu verkoopt stofferingsactiviteiten
Beaulieu International Group verkoopt Tessutica aan GH Private Equity, omdat het niet meer past in de strategie van de groep.
lees verder
 
Woonindustrie nieuwkomers
lees verder
Omzetgroei detailhandel
De Nederlandse detailhandel zet ruim 3% meer om in oktober en er is ook groei voor woninginrichting- en meubelwinkels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden