Nieuwe projectcollectie van Kobe

Vrijdag 30 september 2022

Kobe introduceert een nieuwe reeks inherent FR stoffen, die zijn ontwikkeld met de nadruk op de esthetische kenmerken die passen bij zowel woningen als commerciële ruimtes.
Nieuwe projectcollectie van Kobe
Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe

De FR-stoffen van Kobe zijn door Kobefab ontwikkeld met de nadruk op de esthetische kenmerken die passen bij zowel woningen als commerciële ruimtes. Ze voldoen alle aan de strenge contractnormen op het gebied van onderhoud en internationale FR-normen.

 

Azora FR (foto 1 en 2) is éen van de highlight’s van deze collectie. Azora FR is echt uniek in zijn soort, want het is een van de eerste kamerhoog, geweven velours. De velours is geweven van inherent FR-garens met een korte, zachte pool. Deze heeft een sublieme, all-over glans die bijdraagt aan de diepte van de kleuren, waardoor deze een elegantie uitstraling krijgt.

 

Tamala FR (foto 3,4 en 5) is dobby weefsel van GRS-gecertificeerde 100% geryclede FR-garens. Deze garens voldoen aan de Global Recycling Standards. Tamala is 305 cm hoog en daardoor geschikt voor de meeste raamhoogtes. De stof heeft een open geweven constructie met een natuurlijke, matte en eigentijdse uitstraling. Tamala kan zowel in de hoogte als in de breedte geconfectioneerd worden.

 

Alle stoffen zijn ingekocht met duurzaamheid als belangrijkste aandachtspunt en worden geweven door Öekoteks-leveranciers. 

 



Links

www.kobe.eu

Tags

nieuws, interieur, stoffen, gordijnen, meubelstoffen, transparanten, daglicht, transfusie, privacy, verduistering, stijl, trendy, stabliteit, maatvastheid, confectioneren, draperen, nieuw, collectie, projecten, commercie, interiorfabrics, #frcollectie, #kobe, #kobefab

Gerelateerd nieuws
Nieuwe R+T beurs
R+T Alliance, met als basis de beurs in Stuttgart, breidt wereldwijd uit met nieuwe vakbeurs in Zuidoost-Azië.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naïf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
 
Netwerken op Christmasworld 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden