Nieuwe projectcollectie van Kobe

Vrijdag 30 september 2022

Kobe introduceert een nieuwe reeks inherent FR stoffen, die zijn ontwikkeld met de nadruk op de esthetische kenmerken die passen bij zowel woningen als commerciële ruimtes.
Nieuwe projectcollectie van Kobe
Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe

De FR-stoffen van Kobe zijn door Kobefab ontwikkeld met de nadruk op de esthetische kenmerken die passen bij zowel woningen als commerciële ruimtes. Ze voldoen alle aan de strenge contractnormen op het gebied van onderhoud en internationale FR-normen.

 

Azora FR (foto 1 en 2) is éen van de highlight’s van deze collectie. Azora FR is echt uniek in zijn soort, want het is een van de eerste kamerhoog, geweven velours. De velours is geweven van inherent FR-garens met een korte, zachte pool. Deze heeft een sublieme, all-over glans die bijdraagt aan de diepte van de kleuren, waardoor deze een elegantie uitstraling krijgt.

 

Tamala FR (foto 3,4 en 5) is dobby weefsel van GRS-gecertificeerde 100% geryclede FR-garens. Deze garens voldoen aan de Global Recycling Standards. Tamala is 305 cm hoog en daardoor geschikt voor de meeste raamhoogtes. De stof heeft een open geweven constructie met een natuurlijke, matte en eigentijdse uitstraling. Tamala kan zowel in de hoogte als in de breedte geconfectioneerd worden.

 

Alle stoffen zijn ingekocht met duurzaamheid als belangrijkste aandachtspunt en worden geweven door Öekoteks-leveranciers. 

 



Links

www.kobe.eu

Tags

nieuws, interieur, stoffen, gordijnen, meubelstoffen, transparanten, daglicht, transfusie, privacy, verduistering, stijl, trendy, stabliteit, maatvastheid, confectioneren, draperen, nieuw, collectie, projecten, commercie, interiorfabrics, #frcollectie, #kobe, #kobefab

Gerelateerd nieuws
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden