Nieuwe projectcollectie van Kobe

Vrijdag 30 september 2022

Kobe introduceert een nieuwe reeks inherent FR stoffen, die zijn ontwikkeld met de nadruk op de esthetische kenmerken die passen bij zowel woningen als commerciële ruimtes.
Nieuwe projectcollectie van Kobe
Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe Nieuwe projectcollectie van Kobe

De FR-stoffen van Kobe zijn door Kobefab ontwikkeld met de nadruk op de esthetische kenmerken die passen bij zowel woningen als commerciële ruimtes. Ze voldoen alle aan de strenge contractnormen op het gebied van onderhoud en internationale FR-normen.

 

Azora FR (foto 1 en 2) is éen van de highlight’s van deze collectie. Azora FR is echt uniek in zijn soort, want het is een van de eerste kamerhoog, geweven velours. De velours is geweven van inherent FR-garens met een korte, zachte pool. Deze heeft een sublieme, all-over glans die bijdraagt aan de diepte van de kleuren, waardoor deze een elegantie uitstraling krijgt.

 

Tamala FR (foto 3,4 en 5) is dobby weefsel van GRS-gecertificeerde 100% geryclede FR-garens. Deze garens voldoen aan de Global Recycling Standards. Tamala is 305 cm hoog en daardoor geschikt voor de meeste raamhoogtes. De stof heeft een open geweven constructie met een natuurlijke, matte en eigentijdse uitstraling. Tamala kan zowel in de hoogte als in de breedte geconfectioneerd worden.

 

Alle stoffen zijn ingekocht met duurzaamheid als belangrijkste aandachtspunt en worden geweven door Öekoteks-leveranciers. 

 



Links

www.kobe.eu

Tags

nieuws, interieur, stoffen, gordijnen, meubelstoffen, transparanten, daglicht, transfusie, privacy, verduistering, stijl, trendy, stabliteit, maatvastheid, confectioneren, draperen, nieuw, collectie, projecten, commercie, interiorfabrics, #frcollectie, #kobe, #kobefab

Gerelateerd nieuws
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
Uitbreiding Ikea in China
Ingka Group, de grootste Ikea-retailer, heeft officieel zijn online winkel op JD. com gelanceerd, met als doel meer mensen in China te bereiken met zijn aanbod en kennis op het gebied van woninginrichting.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
Debuut Belliny op Incoda
Tijdens de komende editie van het vakevent Incoda, op 21, 22 en 23 september 2025 in Gorinchem, is Belliny Fabrics een van de nieuwkomers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden