Nieuwe mensen voor Moduleo

Maandag 09 november 2015

PVC-vloerenfabrikant IVC/Moduleo heeft kortgeleden twee nieuwe accountmanagers voor Nederland aangenomen. Ook de rayonverdeling is aangepast.
Nieuwe mensen voor Moduleo
Nieuwe mensen voor Moduleo Nieuwe mensen voor Moduleo

Dennis de Visser (45 jaar) is nu de accountmanager voor de regio Zuid West Nederland. Hij is hiervoor bijna negen jaar actief als accountmanager bij Holland Haag en daarvoor werkzaam geweest bij Dekortex (Bernard Reyn/Reynaldo) en Wijnants (nu: Forinn).

Etiënne Pilet (42) is aangenomen als Projectadviseur Zuid Nederland. Het het verleden heeft hij o.m. ruim vijf jaar bij Leoxx gewerkt als account- en areamanager.
 
De twee nieuwe krachten zijn ook gezien hun ervaring zeer bekend met de markt en zijn dan ook direct inzetbaar. Op de afbeeldingen is te zien hoe nieuwe rayonverdeling in Nederland er uit ziet.

 



Links

www.moduleo.com
www.ivcgroup.com
www.itecfloors.nl
www.dekortexeurope.nl
www.forinn.nl
www.hollandhaag.nl
www.leoxx.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, lvt, vinyl, stroken, strook, click, klik, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé, verkoop, accountmanager, verkoper, vertegenwoordiger, personalia, personeel

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden