Nieuwe MDF folieplinten PPC

Zondag 10 april 2016

De Plinten & Profielen Centrale (PPC) heeft de plinten met ronde kanten vervangen door een strakkere uitvoering. Ook de formaten zijn gewijzigd.
Nieuwe MDF folieplinten PPC
Nieuwe MDF folieplinten PPC

De nieuwe MDF folieplinten zijn nu 70 x 14 mm (was (60 x 15 mm). Ze lijken veel op de SfeerPlinten Modern collectie die volgens PPC veel modieuzer is.

De groothandel uit Wijk bij Duurstede biedt een zeer breed assortiment randafwerking in ruim 170 kleuren folie: plinten, afwerklijsten met plakstrip, dilatatie- en hoeklijnprofielen en zelfs zelfklevende rozetten. Op de webshop is gemakkelijk de juiste plint te vinden.

“De dikte van 14 millimeter is genoeg om de zwelruimte te overbruggen, die voor PVC- en laminaatvloeren nodig is”, vertelt productmanager Niels Aarnoudse. “Bij de nieuwe plinten horen handige blokjes, die je zowel voor binnen- als buitenhoeken kunt gebruiken, en die tegelijkertijd als eindstuk dienen. Hiervoor hoef je niet in verstek te zagen. Dankzij het formaat van 17 x 17 mm zit je altijd goed, omdat je 3 mm kunt opvangen.” Alle MDF folieplinten van PPC kunnen worden bevestigd met schroeven of lijm, maar ook door middel van een onzichtbaar clipsysteem.

 



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, rozet, bekleding, stofferen, stoffering, ondervloer, ondertapijt

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Verschil maken met een patroon
Met de Moods-collectie laat Moduleo zien dat vloerdesign veel meer is dan een basis, het wordt een bepalend element in de totale ruimtebeleving.
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden