Nieuwe MDF folieplinten PPC

Zondag 10 april 2016

De Plinten & Profielen Centrale (PPC) heeft de plinten met ronde kanten vervangen door een strakkere uitvoering. Ook de formaten zijn gewijzigd.
Nieuwe MDF folieplinten PPC
Nieuwe MDF folieplinten PPC

De nieuwe MDF folieplinten zijn nu 70 x 14 mm (was (60 x 15 mm). Ze lijken veel op de SfeerPlinten Modern collectie die volgens PPC veel modieuzer is.

De groothandel uit Wijk bij Duurstede biedt een zeer breed assortiment randafwerking in ruim 170 kleuren folie: plinten, afwerklijsten met plakstrip, dilatatie- en hoeklijnprofielen en zelfs zelfklevende rozetten. Op de webshop is gemakkelijk de juiste plint te vinden.

“De dikte van 14 millimeter is genoeg om de zwelruimte te overbruggen, die voor PVC- en laminaatvloeren nodig is”, vertelt productmanager Niels Aarnoudse. “Bij de nieuwe plinten horen handige blokjes, die je zowel voor binnen- als buitenhoeken kunt gebruiken, en die tegelijkertijd als eindstuk dienen. Hiervoor hoef je niet in verstek te zagen. Dankzij het formaat van 17 x 17 mm zit je altijd goed, omdat je 3 mm kunt opvangen.” Alle MDF folieplinten van PPC kunnen worden bevestigd met schroeven of lijm, maar ook door middel van een onzichtbaar clipsysteem.

 



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, rozet, bekleding, stofferen, stoffering, ondervloer, ondertapijt

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
 
Tapijtaanbod Heimtextil grootser
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden