Nieuwe marketingmanager Auping

Woensdag 17 januari 2024

Wieke van Dijk is eind vorig jaar begonnen als de nieuwe Marketing & Communications Manager van Auping.
Nieuwe marketingmanager Auping

Wieke van Dijk is per 1 december 2023 aangesteld als marketing & communications manager van bedden- en matrassenmerk Auping. Ze is onder andere verantwoordelijk voor het initiëren en uitvoeren van de integrale marketing-, PR- en communicatiestrategie van het Nederlandse merk. Van Dijk heeft ruime ervaring op het gebied van marketing en communicatie. Voordat ze bij Auping aan de slag ging, was ze senior campaign manager bij Albert Heijn en manager van het Allerhande-platform. In de jaren ervoor was ze head of marketing & communication bij Dirk van den Broek en werkte ze als creative director bij communicatie- en contentmarketingbureau MPG.

 

Dijana Husedinovic, cmo van Auping, is verheugd met de komst van Van Dijk: 'Samen met het team maken we Auping toekomstbestendig. Wieke kan hier met haar brede retailervaring, analytische blik en creativiteit een waardevolle bijdrage aan leveren.'

 

Van Dijk deelt haar enthousiasme: 'Ik ben erg trots om deel te mogen zijn van een bedrijf dat zich inzet voor toekomstige generaties. Ik kijk er daarom naar uit om samen met Jan-Joost Bosman (ceo), Dijana en de rest van het Auping-team invulling te geven aan de strategie van dit prachtige merk.'



Links

www.auping.nl

Tags

nieuws, interieur, matrassen, bedden, slaapcomfort, merk, marketing, communicatie, manager, nieuw, ervaring, supermarkt, allerhande, contentmarketing, boxspring, kussens, dekbedden, bedtextiel, duurzaam, circulair, spiraalbodem, strategie, ceo, cmo, #auping, #wiekevandijk

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs Brussel 2026 noviteiten
Meubelbeurs Brussel blikt vooruit op de editie van 8 tot en met 11 november 2026. De organisatie presenteert alvast enkele nieuwe collecties en producten die tijdens de beurs te zien zijn.
lees verder
Nidum en Master Matras failliet
De onderneming Lectulo achter de bedden van Nidum Design Beds en de modulaire matrassen van Master Matras is failliet. Voor beide is op 25 augustus het faillissement uitgesproken.
lees verder
Distributiecentrum Jysk opgeleverd
Jysk krijgt de sleutels van hun nieuwe distributiecentrum in Lelystad, waarmee de bouwfase is afgerond.
lees verder
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden