Nieuwe leiding Paidi

Woensdag 19 november 2025

Paidi Möbel uit Hafenlohr heeft een nieuwe managing director sales & marketing benoemd. Ralph Bestgen treedt op 12 januari 2026 in dienst als opvolger van Markus Großweischede, die het bedrijf eind oktober verliet.
Nieuwe leiding Paidi

Het vertrek van Großweischede vond plaats per 29 oktober 2025, in onderling overleg en vanwege verschillende visies op de toekomstige strategische ontwikkeling. Paidi bedankt hem voor zijn inzet in een uitdagende markt. Großweischede spreekt op zijn beurt waardering uit voor de samenwerking met medewerkers en partners.

 

De interne veranderingen vinden plaats tegen de achtergrond van een omvangrijke transformatie, onder leiding van CTO Suzanne Wahab. Sinds haar aantreden op 28 juli 2025 worden projecten op het gebied van digitalisering, duurzame productontwikkeling en marktgerichte structuren versneld uitgerold. Tot de komst van een nieuwe directeur vervulde Falk Thies tijdelijk de leiding over de verkoopactiviteiten.

 

Volgens Paidi brengt Bestgen (Foto; Himolla) ruime ervaring mee in merkmanagement, sales en strategische bedrijfsontwikkeling. Hij blijft tot eind dit jaar algemeen directeur bij Himolla en kijkt uit naar zijn nieuwe functie. 'Paidi staat voor kwaliteit, vertrouwen en innovatie. Waarden waar ik me volledig in kan vinden,' zegt hij. 'Ik zie ernaar uit om samen met het team verder te bouwen aan de toekomst van het bedrijf.'



Links

www.paidi.de

Tags

ieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, kindermeubel, jeugdmeubel, kinderkamer, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, bank, werk, design, personalia, #paidi, #immcologne, #meubelbeursbrussel, #mbb

Gerelateerd nieuws
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m² tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder
Megaverlies voor Home Fashion Group
De Home Fashion Group (HFG) heeft de afgelopen twee jaar forse verliezen geleden. Tevens werden weer nieuwe sluiting van Leen Bakker filialen aangekondigd.
lees verder
 
Zwitserse meubelbedrijven verenigd
lees verder
Duurzame impact vloerisolatie
[Sponsored artikel] - Als je denkt aan het verbeteren van je huis, komt vloerisolatie misschien niet direct in je op. Toch is het een van de meest effectieve manieren om je woning comfortabeler en energiezuiniger te maken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden