Nieuwe gietvloer Arturo Parlare

Woensdag 07 december 2016

Een Arturo Parlare gietvloer van Unipro ziet er afhankelijk van de lichtinval en positie in de ruimte steeds anders uit.
Nieuwe gietvloer Arturo Parlare
Nieuwe gietvloer Arturo Parlare

Subtiele kleurnuances (acht kleuren) zorgen voor een natuurlijke uitstraling. Deze kleurschakeringen ontstaan bij het aanbrengen van de vloer door drie gemengde componenten: kleurpigment, uitharding en de vulstof. Naast het uiterlijk van de gietvloer is deze zoals gebruikelijk ook duurzaam en praktisch: naadloos, vloeistofdicht en eenvoudig te reinigen.

Volgens Unipro vindt er ook nauwelijks verkleuring plaats en is de vloer geschikt in combinatie met vloerverwarming. Vanwege de geringe laagdikte (2-2,5 mm) kan Arturo Parlare tevens goed worden toegepast bij renovatieprojecten. Afhankelijk van de ondergrond is aanbrengen op bestaande vloeren mogelijk.

Arturo Parlare kan met twee verschillende toplagen worden afgewerkt: extra mat of zijdemat.

 



Links

www.arturoparlare.nl
www.unipro.be
www.unipro.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, gietvloer

Gerelateerd nieuws
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden