Nieuwe eigenaar voor Parador

Zondag 02 oktober 2016

Investeringsmaatschappij Nord Holding is per 1 oktober 2016 de nieuwe eigenaar van vloerenfabrikant Parador, inclusief dochterondernemingen.
Nieuwe eigenaar voor Parador

Nord Holding uit Hannover neemt het bedrijf van de huidige eigenaar Hüls-ondernemingsgroep. Nord investeert voor de lange termijn in groeiend midden- en kleinbedrijf. De overname is dan ook tot tevredenheid van Lubert Winnecken, bedrijfsleider van Parador. Want hierdoor kan de onderneming verder groeien. Het realiseert naar verwachting in 2016 een procentuele omzetgroei in de dubbele cijfers.

Parador, opgericht in 1977, is fabrikant van vloeren en wandpanelen. Het assortiment omvat laminaatvloeren, parket, panelen, elastische en textiele vloerbedekkingen die in de Duitse hoofdvestiging in Coesfeld en de Oostenrijkse vestiging in Güssing worden vervaardigd.

 



Links

www.parador.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, wandpaneel, wand, wandpanelen, wandbekleding, leggen, stofferen, stoffering, overname, fusie, samenwerking, samen

Gerelateerd nieuws
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Retourbeleid gordijnen
Het gordijnenmerk A house of happiness van Royal Vriesco start met een duurzaam retourbeleid voor gordijnen.
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden