Nieuwe director Deli Home

Dinsdag 10 februari 2026

Producent en distributeur van op hout gebaseerde interieurconcepten, deuren en bouwmaterialen Deli Home benoemt Victoria van Keulen tot marketing & digital director.
Nieuwe director Deli Home

Deli Home heeft Victoria van Keulen benoemd tot marketing & digital director. Deli Home is een toonaangevende producent en distributeur van op hout gebaseerde interieurconcepten, deuren en bouwmaterialen voor het duurzaam verbeteren en renoveren van woningen. Het bedrijf is actief in 10 Europese landen en voert bekende merken zoals Weekamp Deuren, Cando, Skantrae, Lundia, Allure en Bruynzeel.

 

Van Keulen startte haar carrière in de FCMG bij Procter & Gamble en werkte als strategie & advertising consultant bij WPP. Daarna vervulde ze de rol van head of marketing & customer experience bij Unibail-Rodamco. De afgelopen tien jaar werkte ze bij Ikea in verschillende nationale en internationale management functies op gebied van customer experience, digital en omnichannel.

 

'Met de komst van Victoria zetten we een belangrijke stap in de verdere professionalisering van onze internationale marketing- en digitale organisatie met als doel onze retailpartners en de eindgebruikers een nog betere ervaring te bieden,' aldus Eugène Sterken, ceo van Deli Home. 'Daarnaast brengt Victoria een schat aan ervaring mee om onze groei-ambitie met maatwerkoplossingen voor onder andere deuren, kasten en traprenovaties verder te versnellen.'

 

Van Keulen, die binnen haar rol ook verantwoordelijk wordt voor customer experience: 'Om een goede klantervaring neer te zetten is het anno 2026 cruciaal om digitaal, CX, operatie en marketing te verbinden. Ik kijk ernaar uit om hieraan bij te dragen binnen Deli Home. En zo verder te bouwen aan de groei van dit mooie Nederlandse bedrijf dat al meer dan 125 jaar met vakmanschap en innovatie houtproducten ontwikkelt voor de bouwmaterialengroothandels en de DIY-markt.'



Links

www.deli-home.com

Tags

nieuws, interieur, director, marketing, digital, deuren, kasten, traprenovaties, bouwmaterialen, groothandel, diymarkt, DIY, directie, online, professionalisering, customer, experience, retailpartners, eindgebruikers, digitaal, cx, operatie, personalia, #delihome

Gerelateerd nieuws
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Fest lanceert bijzettafel Otto
Fést werkt voor de nieuwe bijzettafel Otto samen met het Duitse ontwerpduo Haus Otto. Het sculpturale ontwerp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden