Nieuwe directeur Wittmann

Donderdag 12 februari 2026

Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
Nieuwe directeur Wittmann

Alice Wittmann werkte al binnen het bedrijf als manager van de productafdeling en deed daarnaast ervaring op in marketing. Ze volgt Bo Thuesen op, die het bedrijf op eigen verzoek heeft verlaten. Met de benoeming brengt Wittmann de dagelijkse leiding en ondernemersverantwoordelijkheid weer volledig binnen de familie.


Volgens Wittmann vraagt de huidige marktfase om leiderschap dat nauw verbonden is met de traditie en waarden van het bedrijf. 'In een uitdagende marktomgeving is de nauwe integratie van eigenaarschap en operationeel management een cruciaal voordeel voor snelheid en duidelijkheid,' zegt zij. Wittmann Möbelwerkstätten wil zich volgens haar profileren als een onafhankelijk Oostenrijks bedrijf met een langetermijnvisie.


De nieuwe directeur kondigde ook een koerswijziging aan. Wittmann wil zich sterker richten op de kerncompetenties van het merk: hoogwaardig vakmanschap en tijdloos design. Naast de samenwerking met gespecialiseerde detailhandelaren wil het bedrijf ook zijn positie in de projectmarkt verder uitbouwen.


Daarnaast wil Wittmann de online zichtbaarheid van het merk vergroten. Daarmee wil het bedrijf doelgroepen zoals interieurontwerpers en architecten wereldwijd beter bereiken.



Links

www.wittmann.at

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, project, kantoor, meubel, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, personalia, #wittmann

Gerelateerd nieuws
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuwe showroom Mecam Group
De Mecam Group heeft in Beusichem een vernieuwde showroom geopend, waar het Belgische meubelbedrijf zich nadrukkelijk richt op de Nederlandse markt. Hier krijgen vooral de merken Neo-Style en Ligna een prominente plek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden