Nieuwe directeur Light+Building

Vrijdag 10 juli 2026

Marie Servais heeft de leiding overgenomen van Light+Building. Sinds 1 juli is zij verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van de internationale vakbeurs voor verlichting en gebouwtechnologie.
Nieuwe directeur Light+Building

Als director Light+Building Brandmanagement stuurt Marie Servais de strategische koers van de beurs en het internationale merkenportfolio aan. Ze rapporteert aan Johannes Möller, vice president Building Technologies Shows bij Messe Frankfurt.

 

Volgens Möller haalt de organisatie met Servais veel ervaring in huis. ‘Met Marie Servais krijgen we een branche-expert met uitgebreide beurservaring. Ze brengt strategische kennis mee en heeft een diep begrip van internationale evenementconcepten. Samen met het ervaren Light+Building-team zal zij de succesvolle ontwikkeling van het merk verder vormgeven.’

 

Servais werkte eerder als project director bij DLG Markets. Daar was zij verantwoordelijk voor Agritechnica, de internationale vakbeurs voor landbouwtechnologie, en verschillende beursconcepten buiten Duitsland. Daarna was zij onder meer actief als directeur van Seligenstadt Marketing & Tourismus GmbH en als economisch adviseur voor de stad Seligenstadt.

 

Zelf kijkt Servais uit naar haar nieuwe functie: ‘Light+Building is het wereldwijde platform voor verlichting en gebouwtechnologie en staat als weinig andere beurzen voor innovatie, netwerken en de belangrijke toekomstthema’s van de sector. Ik kijk ernaar uit om samen met partners, exposanten en het team verder te bouwen aan de internationale ontwikkeling van het merk.’

 

De volgende editie van Light+Building vindt plaats van 5 tot en met 10 maart 2028 in Frankfurt am Main.



Links

www.light-building.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, duurzaamheid, connectiviteit, workandliving, technologie, digitaal, platform, evenementen, programma, rondleiding, shows, personalia, #lightbuilding, #lightandbuilding, #messefrankfurt, #LB28

Gerelateerd nieuws
Financiële problemen Headlam
Headlam Group (Engeland) is op weg naar surseance na mislukte reddingspoging. De Nederlandse activiteiten zijn een aantal dagen geleden al verkocht aan een investeerder.
lees verder
Detailhandel groeit in 2026 met 3%.
Traditionele retailers in Nederland winnen online marktaandeel terug op webwinkels, zo blijkt uit de meest recente verwachting van de ING.
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder
Meubelbeurs Brussel 2026 noviteiten
Meubelbeurs Brussel blikt vooruit op de editie van 8 tot en met 11 november 2026. De organisatie presenteert alvast enkele nieuwe collecties en producten die tijdens de beurs te zien zijn.
lees verder
 
R+T: oplossingen voor zomerhitte
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden