Nieuwe directeur Interluebke

Woensdag 06 september 2023

Dr. Frank Oehmke wordt de nieuwe directeur van Interlübke. Hij is al jarenlang managing partner bij Domovari, het bedrijf dat de fabrikant in 2022 overnam.
Nieuwe directeur Interluebke

De verlatend directeur Sebastian Freund leidde Interlübke sinds twee jaar. Hij kreeg van de familie Schramm, de voormalige eigenaren, specifiek de opdracht om de overname door de nieuwe eigenaren voor te bereiden en te organiseren. Na de succesvolle afronding van deze fase zal hij nu een functie in de bedrijfsleiding bij Schramm op zich nemen.

 

Nieuwe directeur Frank Oehmke heeft sinds de overname in augustus 2022 samen met Sebastian Freund actief de modernisering van het bedrijf gepromoot. Hij neemt nu de leiding van het bedrijf over en zal ook Domovari leiden.



Links

www.interluebke.de
www. domovari.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, kast, meubilair, verkoop, verkocht, fusie, acquisitie, overgenomen, overname, personalia, interlubke, interlübke, interluebke, schramm, domovari, #domovari, #interluebke, #interlubke

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
 
Te weinig aandacht voor retail
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden