Nieuwe directeur Imm Cologne

Woensdag 02 mei 2018

Uwe Deitersen, directeur van de Imm Cologne voor de Koelnmesse, maakt per 1 augustus aanstaande plaats voor een opvolgster. Hij gaat een andere functie vervullen.
Nieuwe directeur Imm Cologne

Claire Steinbrück (35) neemt het projectmanagement van de internationale meubelbeurs in Keulen over als de nieuwe directeur van Imm Cologne. Eerder werkte zij meer dan twee jaar voor Koelnmesse als group leader international fairs in de International Division.

Ze volgt Uwe Deitersen op, die op weg is naar de nieuw gecreëerde functie van director customer relations voor de meubelindustrie en verantwoordelijk zal zijn voor contacten met inkoopverenigingen en met key-account exposanten en bezoekers en relevante internationale organisaties. Deitersen zal tot 31 juli 2018 dus ook zijn activiteiten voortzetten als directeur van de imm cologne, de functie die hij ruim tien jaar heeft vervuld.

Claire Steinbrück zal in de komende jaren samenwerken met creatief directeur Dick Spierenburg over de transformatie van Imm cologne in een complete inrichtingsbeurs. "Ze heeft op indrukwekkende wijze haar strategische en conceptuele kracht bewezen op het gebied van buitenlandse handelsbeurzen. Daarom vertrouwen wij haar met plezier toe aan een van onze evenementen met een grote internationale aantrekkingskracht. De toekomst van imm cologne is bij haar in goede handen ", zegt Katharina C. Hamma, Managing Director van Koelnmesse.

Voordat Claire Steinbrück in april 2016 bij de Koelnmesse ging werken, bekleedde ze na haar studie beurs-, congres- en eventmanagement in Ravensburg verschillende functies bij Messe Frankfurt.

De volgende Imm Cologne vindt plaats van 14-20 januari 2019 in Keulen.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, Interzum, Orgatec, Spoga, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent, #imm, #imm18, #imm2018

Gerelateerd nieuws
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Polspotten kiest nieuwe koers
Polspotten bestaat 40 jaar en grijpt het jubileum aan voor een nieuwe fase. Het Amsterdamse designmerk krijgt een nieuwe ceo, zet sterker in op e-commerce en sluit eind oktober zijn brand store aan de Westerstraat.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Vertrek De Coene bij Belgian Bedding
Tom De Coene legt op 11 september zijn functie als general manager van de beddenfirma Belgian Bedding neer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden