Nieuwe directeur Heimtextil

Dinsdag 26 april 2016

Sabine Scharrer zal per mei 2016 Ulrike Wechsung op volgen als een van de twee directeuren van de belangrijke internationale textielvakbeurs Heimtextil.
Nieuwe directeur Heimtextil
Nieuwe directeur Heimtextil Nieuwe directeur Heimtextil

Ulrike Wechsung (foto 2) is 20 jaar directeur van Heimtextil geweest en heeft 32 jaar bij de Messe Frankfurt gewerkt. Ze gaat nu een nieuwe uitdaging aan.


Sabine Scharrer (foto 1) zal haar opvolgen als verantwoordelijke directeur voor de afdeling woningtextiel. De afdeling huishoudtextiel blijft onder de verantwoordelijkheid van de andere helft van dit duo-directieteam, Meike Kern (foto 3).

Sabine Scharrer heeft haar expertise op het gebied van 'living' opgedaan bij andere beurzen van de Messe Frankfurt, Ambiente en Tendence. Daarnaast heeft ze eerder al als assistent van het management en als internationaal sales manager gewerkt.

Heimtextil zal van 10-13 januari 2017 in Frankfurt worden gehouden.

 



Links

www.heimtextil.messefrankfurt.com
www.heimtextil-theme-park.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, Heimtextil

Gerelateerd nieuws
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Retourbeleid gordijnen
Het gordijnenmerk A house of hapiness van Royal Vriesco start met een duurzaam retourbeleid voor gordijnen.
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden