Nieuwe directeur Casa

Dinsdag 25 april 2023

De opvolger van ceo Giane Van Landuyt van de interieurwinkelketen Casa komt van de Belgische groothandel Makro/Metro.
Nieuwe directeur Casa

Vincent Nolf wordt de nieuwe topman van Casa en volgt Giane Van Landuyt op. Nolf was recent nog ceo van Metro/Makro België en daarvoor onder andere marketingchef bij Carrefour en directeur Media Mail van Bpost.

Van Landuyt is zeven jaar de ceo van Casa geweest. Zij zette zich onder meer in om de woonwinkelketen digitaal bij de tijd te brengen. Nolf stelt dat werk verder door te willen zetten en is overtuigd dat de home & living sector in een omnichannel omgeving nog veel groeimogelijkheden heeft

Het assortiment van Casa bestaat uit decoratie- en geschenkartikelen, huishoudtextiel, keukenaccessoires en meubelen voor in en rond het huis. Het van origine Belgische Casa kwam zes jaar geleden op de Nederlandse markt. Twee jaar geleden werd de interieurketen verkocht aan investeerder Globitas.





Links

www.casashops.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, franchise, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, reorganisatie, sluiting, overname, acquisitie, merger, webshop, retail, winkel, detailhandel, keten, #xenos, #globitas, #casa

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden