Nieuwe collectie Gerard van den Berg

Dinsdag 13 juni 2023

Lucca Interiors is de nieuwe samenwerking tussen twee ervaren ondernemers in de interieurbranche: Elvis Josepha en Henry Kippers. Zij introduceren nu een collectie, ontworpen door Gerard van den Berg.
Nieuwe collectie Gerard van den Berg
Nieuwe collectie Gerard van den Berg Nieuwe collectie Gerard van den Berg Nieuwe collectie Gerard van den Berg

Het nieuwe interieurmerk Lucca Interiors wil ruimte geven aan verschillende designers, en dus blijven verrassen, binnen de stijl die bij hen past: ‘Design met een twist’. Deze kenmerkt zich door een balans tussen strakke lijnen en ronde vormen, harde en zachte natuurlijke materialen. 

 

Als eerste designer is Gerard van den Berg (foto 1) aangetrokken om fauteuils, eetkamerstoelen en banken te ontwerpen. Gerard van den Berg behoort tot de top van de Nederlandse interieurontwerpers. Zijn liefde voor natuurlijke vormen en hoogwaardige materialen spreekt ook uit de ontwerpen die hij nu voor het kersverse Lucca Interiors heeft ontwikkeld. Tijdloze ontwerpen teruggebracht tot de essentie. 

 

De collectie wordt geheel in Nederland geproduceerd. De fauteuils zijn uitgevoerd in Amerikaans walnotenhout en beschikbaar in stof en leer. Door de korte productielijnen kan Lucca Interiors ook maatwerk leveren. ‘We kiezen bewust voor kleine ateliers waarin producten ambachtelijk en met veel zorg en aandacht worden gemaakt’, aldus Kippers.

 

Josepha en Kippers (foto 2) kennen elkaar al jaren uit het vak en stellen dezelfde hoge kwaliteitseisen aan hun producten. 'Ook herkenden we in elkaar de grote liefde voor het ambacht en dat we echt voor de klant gaan. Die verdient gewoon het allerbeste. Wij zijn geslaagd in onze missie als onze meubels de klassiekers van de toekomst worden,' zegt Josepha.



Links

www.luccainteriors.nl

Tags

nieuws, interieur, meubel, ontwerp, designer, interieurmerk, interieurhuis, fauteuils, eetkamerstoelen, banken, interieurontwerper, natuurlijk, vormen, materialen, tijdloos, essentie, productie, atelier, ambachtelijk, maatwerk, kwaliteit, klant, #gerardvandenberg, #luccainteriors

Gerelateerd nieuws
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naïf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m² tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder
Megaverlies voor Home Fashion Group
De Home Fashion Group (HFG) heeft de afgelopen twee jaar forse verliezen geleden. Tevens werden weer nieuwe sluiting van Leen Bakker filialen aangekondigd.
lees verder
 
Zwitserse meubelbedrijven verenigd
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden