Nieuwe ceo Whoppah

Vrijdag 03 april 2026

Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
Nieuwe ceo Whoppah

Whoppah wisselt na zeven jaar van ceo. Mede-oprichter Thomas Bunnik draagt de leiding over aan Evelien Bunnik-Remmelts, die al jaren als chief operating officer (coo) verantwoordelijk is voor de dagelijkse operatie. Eerder vervulde zij de rol van chief product officer (cfo). Sinds de oprichting is zij betrokken bij het platform. Zij wil verder bouwen aan de groeiplannen van het platform voor design- en vintagemeubels.

 

Volgens Bunnik past de benoeming bij de fase waarin Whoppah zich bevindt. Na een ‘succesvolle turnaround’ in 2025 is het bedrijf naar eigen zeggen uitgegroeid tot een winstgevende en efficiënte organisatie met een ervaren managementteam. Bunnik-Remmelts was al langer verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing.

 

Bunnik blijft wel betrokken bij Whoppah. Hij gaat zich richten op strategie, fusies en overnames en investor relations. Ook kondigt hij aan aan een nieuw project te werken, waarover later meer volgt.

 

Voor medewerkers en partners verandert er weinig, meldt het bedrijf. De taakverdeling binnen de leiding bestond in de praktijk al langer.



Links

www.whoppah.com

Tags

nieuws, interieur, directie, opvolging, overname, ceo, oprichters, platform, operatie, designmeubels, vintagemeubels, vintage, turnaround, organisatie, winstgevend, efficient, project, strategie, fusies, overname, investor, relations, groeiplannen, online, #whoppah

Gerelateerd nieuws
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder
Financiële problemen Headlam
Headlam Group (Engeland) is op weg naar surseance na mislukte reddingspoging. De Nederlandse activiteiten zijn een aantal dagen geleden al verkocht aan een investeerder.
lees verder
Detailhandel groeit in 2026 met 3%.
Traditionele retailers in Nederland winnen online marktaandeel terug op webwinkels, zo blijkt uit de meest recente verwachting van de ING.
lees verder
 
Kingcome maakt bed voor honden
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden