Nieuwe ceo voor Belysse

Vrijdag 01 maart 2024

James Neuling is benoemd tot ceo van Belysse Group, het bedrijf achter onder andere de merken Modulyss en ITC.
Nieuwe ceo voor Belysse

Belysse (voorheen Balta) kondigt aan dat James NeuIing (vertegenwoordiger van Eqidna bv, foto), managing director voor Europa sinds oktober 2022, met ingang van 1 maart 2024 is benoemd tot ceo van de Belysse Group als opvolger van Cyrille Ragoucy. Neuling zal zijn functie als managing director Europe gelijktijdig blijven uitoefenen. Ragoucy zal de organisatie blijven ondersteunen in zijn rol als lid en voorzitter van de Raad van Bestuur van Belysse Group en als adviseur van het management.

 

De Raad van Bestuur verklaarde: 'Na een jaar toewijding binnen onze organisatie heeft James zijn leiderschapskwaliteiten en zijn diepgaande kennis van de waarden en doelstellingen van Belysse aangetoond. Zijn internationale achtergrond en zijn sterkte in verkoop en marketing zullen Belysse helpen om haar activiteiten verder te ontwikkelen. James zal zich blijven richten op winstgevendheid, duurzaamheid, groei door innovatie, productie-optimalisatie en meer flexibele digitale oplossingen.

 

De Raad van Bestuur vertrouwt erop dat James samen met het executive team, Jay Brown (president US) en Andy Rogiest (Group cfo), Belysse naar een volgend stadium zal leiden. Dankzij Cyrille's voortdurende steun en begeleiding als voorzitter van de Raad van Bestuur kan de organisatie blijven beroep doen op zijn ruime ervaring.

 

De Raad van Bestuur bedankt Cyrille Ragoucy voor zijn leiderschap gedurende de afgelopen vijf jaar, waarin hij Balta en vervolgens Belysse door verschillende uitdagende omstandigheden heeft geloodst waar het bedrijf sterker en veerkrachtiger is uitgekomen.'

 

Belysse produceert duurzame textiele vloerbedekkingen voor commerciële en residentiële toepassingen en commercialiseert zijn producten voor 90% op Noord-Amerika en Europa onder de premiummerken Bentley (VS), Modulyss, Arc Edition en ITC (Europa).



Links

www.belysse.com
www.modulyss.com
www.arcedition.com
www.itc-carpets.com

Tags

nieuws, vloeren, interieur, raadvanbestuur, directie, ceo, wissel, organisatie, holding, leiderschap, kennis, waarden, doelstellingen, cfo, markt, tapijt, vloerkleden, karpetten, tapijttegels, tegels, personalia, #belysse, #itccarpets, #modulyss, #arcedition

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Ode aan de moeraslanden
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
FFD breidt programma verder uit
Van 18 tot en met 21 mei vindt in Vlaanderen opnieuw Flanders Flooring Days plaats. Het event breidt dit jaar het aanbod verder uit met nieuwe productcategorieën, een programma rond circulariteit en extra lezingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden