Nieuwe ceo De Eekhoorn

Woensdag 15 januari 2025

Per 10 januari 2025 is Martijn Lutgerink de nieuwe ceo van De Eekhoorn Woodworkings uit Zwaag (gemeente Hoorn) geworden.
Nieuwe ceo De Eekhoorn

De afgelopen 14 maanden vervulde Martijn Lutgerink al de rol van chief commercial officer (cco). Hierin heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de nieuwe strategische koers, zo meldt de meubelfabrikant, die ook onder de naam De Eekhoorn Dutch Furniture handelt en onder meer de labels Woood en BePureHome voert.

Met zijn meer dan 25 jaar ervaring in de retailsector, waaronder bij merken als Samsung en Sony, is Lutgerink de ideale leider om De Eekhoorn als ceo naar de volgende fase van groei en innovatie te sturen.

Samen met de eigenaren van de fabrikant, de broers Jos en Gerard de Smit, zal Lutgerink zich blijven richten op duurzaamheid, kwaliteit en internationale expansie. De broers blijven actief in de directie. Jos de Smit richt zich op het ontwikkelen van innovatieve collecties en marketing, terwijl Gerard de Smit verantwoordelijk blijft voor ICT en operationele processen.

De Eekhoorn, opgericht in 1980, is gespecialiseerd in het ontwikkelen van houten meubelconcepten. Ruim een derde van de omzet wordt gegenereerd in de eigen fabriek in Noord-Holland, waar onder meer de VTwonen-collectie en Woood worden geproduceerd. Met het merk Woood richt De Eekhoorn zich op internationale expansie. Artikelen zijn naar eigen zeggen verkrijgbaar bij speciaalzaken en online platforms in meer dan 50 landen.



Links

www.bepurehome.com
www.deeekhoorn.com
www.vtwonen.nl
www.woood.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, personalia, salesmanager, verkoop, meubel, meubilair, personalia, #ceo, #bepurehome, #deeekhoorn, #vtwonen, #woood

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Consumenten negatiever in oktober
Het consumentenvertrouwen verandert licht in oktober 2026, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het cijfer daalt van -33 in september naar -34 in oktober. Zowel het oordeel over de economie als de koopbereidheid is een fractie negatiever.
lees verder
Nieuwe ontwerpen bij Van Rossum
Van Rossum voegt twee nieuwe ontwerpen toe aan zijn collectie. De Abi-barkruk van Christophe Delcourt en de modulaire Elementis-bank van Thomas Haarmann combineren sculpturale vormen met zachte bekleding.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden