Nieuwe Bomma lampen

Donderdag 29 januari 2026

Tijdens Maison&Objet in Parijs presenteerde Bomma twee nieuwe armaturen binnen de collectie: de draagbare lamp Ollo en de hanglamp Dew Drops Circle.
Nieuwe Bomma lampen
Nieuwe Bomma lampen Nieuwe Bomma lampen

Ollo is een compacte, oplaadbare tafellamp ontworpen door creative director Václav Mlynář. Het ontwerp bestaat uit een glazen ring met centraal geplaatste lichtbron. De lichtintensiteit en kleurtemperatuur zijn instelbaar van 1850K tot 4000K. De lamp is uitgevoerd in geborsteld brons, zilver en antraciet en wordt opgeladen via USB-C.

 

Daarnaast introduceerde Bomma Dew Drops Circle, een nieuwe uitvoering binnen de Dew Drops-familie van ontwerper Boris Klimek. In plaats van een lineaire opstelling bestaat deze variant uit een cirkelvormige compositie met glazen druppels. De armatuur is bedoeld voor toepassing boven tafels, keukeneilanden en in entree- en lobbyruimtes.

 

Beide introducties sluiten aan bij de focus van Bomma op handgevormd glas en sculpturale lichtobjecten voor interieur- en projecttoepassingen.

 

Bomma wordt in de Benelux verdeeld door agenturenbedrijf Hazart Agency.



Links

ww.bomma.cz
www.hazartagency.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, decoratie, accessoires, thuis, verlichting, lamp, licht, hanglamp, glas, handgeblazen, mondgeblazen, #bomma, #hazart, #hazartagency

Gerelateerd nieuws
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Light+Building 2026 bijna van start
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder
 
Nieuwe merkidentiteit Fedustria
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden