Nieuwe bestuursleden CBM

Vrijdag 12 september 2025

Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
Nieuwe bestuursleden CBM

Koninklijke CBM maakt bekend dat per 1 september Mark Slappendel (ceo van DKG Holding) en Leo van der Velde (directeur van Dekker Zevenhuizen) zijn toegetreden tot het bestuur.

 

Beide heren brengen een schat aan ervaring en kennis mee. Hun toetreding versterkt het bestuur in haar taak om de belangen van de leden te behartigen en de verdere ontwikkeling en innovatie van de branche te stimuleren. 'Wij zijn verheugd Mark en Leo te mogen verwelkomen in ons bestuur,' aldus zittend directeur Kees Hoogendijk. 'Met hun visie en expertise zijn wij ervan overtuigd dat zij een waardevolle bijdrage zullen leveren aan de toekomst van onze sector.'

 

Het bestuur bestaat vanaf heden uit de volgende leden: Marieke van den Berg (Label Producties) – voorzitter, Gerard Koelewijn (Easypers),  Mark van de Laarschot (Hml Bedding), Karst Wouda (Vorm Martini Zwartwoud), Werner Ritmeester (Frederiks Interieurs), Jilian Sant-Barendregt (Sant Interiors), Peter Kerkhof (Vonder Interieur), Paul van Keulen (Van Keulen Interieurbouw) en dus nu Mark Slappendel (DKG Holding) en Leo van der Velde (Dekker Zevenhuizen).

 

Per 1 september is tevens Jelle Boonstra benoemd tot nieuwe directeur, aangezien Kees Hoogendijk per 1 november met pensioen gaat.



Links

www.cbm.nl

Tags

nieuws, interieur, branchevereniging, meubelen, branche, meubelfabrikanten, interieurbouw, directeur, directie, team, bestuur, aanstelling, benoeming, bedrijfsleven, publiekesector, expertise, brancheorganisatie, verenigingen, voorzitter, sociaal, beleid, financien, organisatie, samenwerking, #cbm

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Consumenten negatiever in oktober
Het consumentenvertrouwen verandert licht in oktober 2026, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het cijfer daalt van -33 in september naar -34 in oktober. Zowel het oordeel over de economie als de koopbereidheid is een fractie negatiever.
lees verder
Nieuwe ontwerpen bij Van Rossum
Van Rossum voegt twee nieuwe ontwerpen toe aan zijn collectie. De Abi-barkruk van Christophe Delcourt en de modulaire Elementis-bank van Thomas Haarmann combineren sculpturale vormen met zachte bekleding.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden