Nieuwe baas Evenementenhal

Vrijdag 14 juli 2017

Jeroen van Hooff wordt de nieuwe managing Director Artexis Easyfairs Nederland, de internationale organisator van beurzen en evenementen waar ook Evenementenhal deel van uit maakt.
Nieuwe baas Evenementenhal

Jeroen van Hooff (46, foto) begint op 1 oktober 2017 bij Easyfairs en zal in de verdere integratie van beide organisaties een belangrijke rol gaan spelen. Hij is nu nog werkzaam als bestuurslid van ManpowerGroup Nederland.

Eric Everhard, oprichter en CEO van Artexis Easyfairs dat vorig jaar de Evenementenhal overnam, stelt dat de evenementensector om mensen draait. Omdat Van Hooff veel ervaring op het gebied van recruitment en talentmanagement heeft kan hij een waardevolle bijdrage aan het verder uitbouwen de positie van de beursorganisator op de Nederlandse markt.

Hij wordt daarbij direct ondersteund door business unit directors Cornelien Baijens, die al meer dan 13 jaar werkzaam voor Easyfairs Nederland en nu verantwoordelijk wordt voor de commerciële taken voor de locatie in Gorinchem, en Martine Bramer-Bekmann, reeds 14 jaar werkzaam voor Evenementenhal en Hardenberg en Venray onder haar hoede heeft.

De twee belangrijkste beurzen die de Evenementenhal voor de interieurbranche organiseert zijn Trendz en ICD (Interieur Collectie Dagen, voorheen VPWI).

 



Links

www.andtrendz.nl
www.artexiseasyfairs.com
www.evenementenhal.nl/interieurcollectiedagen

Tags

Nieuwe, baas, Evenementenhal

Gerelateerd nieuws
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder
Tweede slaaphub Heimtextil
Heimtextil breidt het segment Bed, Bath & Living verder uit. Met de nieuwe presentatiezone 'Comfort & Connect' krijgt de beurs er, naast 'Sleep & Meet', in 2027 een tweede ontmoetingsplek voor de slaap- en woonbranche bij.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden