Nieuwe baas Evenementenhal

Vrijdag 14 juli 2017

Jeroen van Hooff wordt de nieuwe managing Director Artexis Easyfairs Nederland, de internationale organisator van beurzen en evenementen waar ook Evenementenhal deel van uit maakt.
Nieuwe baas Evenementenhal

Jeroen van Hooff (46, foto) begint op 1 oktober 2017 bij Easyfairs en zal in de verdere integratie van beide organisaties een belangrijke rol gaan spelen. Hij is nu nog werkzaam als bestuurslid van ManpowerGroup Nederland.

Eric Everhard, oprichter en CEO van Artexis Easyfairs dat vorig jaar de Evenementenhal overnam, stelt dat de evenementensector om mensen draait. Omdat Van Hooff veel ervaring op het gebied van recruitment en talentmanagement heeft kan hij een waardevolle bijdrage aan het verder uitbouwen de positie van de beursorganisator op de Nederlandse markt.

Hij wordt daarbij direct ondersteund door business unit directors Cornelien Baijens, die al meer dan 13 jaar werkzaam voor Easyfairs Nederland en nu verantwoordelijk wordt voor de commerciële taken voor de locatie in Gorinchem, en Martine Bramer-Bekmann, reeds 14 jaar werkzaam voor Evenementenhal en Hardenberg en Venray onder haar hoede heeft.

De twee belangrijkste beurzen die de Evenementenhal voor de interieurbranche organiseert zijn Trendz en ICD (Interieur Collectie Dagen, voorheen VPWI).

 



Links

www.andtrendz.nl
www.artexiseasyfairs.com
www.evenementenhal.nl/interieurcollectiedagen

Tags

Nieuwe, baas, Evenementenhal

Gerelateerd nieuws
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
Nieuwe Barbistro bij Kazerne
Kazerne in Eindhoven opent op zaterdag 17 oktober een nieuwe Barbistro. Het vernieuwde interieur is ontworpen door Daphnalaurens en Dick Spierenburg. De opening valt samen met Dutch Design Week.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
 
Inspiratie vanuit natuur en heelal
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden