Nieuwe agent Segis Nederland

Vrijdag 19 september 2014

Segis Italië heeft per 1 september een nieuwe agent voor Nederland aangesteld. Vincent van der Vlerk Agenturen is vanaf nu het aanspreekpunt.
Nieuwe agent Segis Nederland

Van der Vlerk volgt Martin Adelmund (agent) en Han Dicke (communicatie en sales) op. Segis is producent van stoelen, banken, tafels en accessoires en al vele jaren actief in Nederland. Segis levert 'geavanceerde en bekroonde ontwerpen, innovatieve concepten voor de inrichting van horeca, restaurant, terras, kantoor, resort, school, universiteit, sportaccommodatie, gezondheidszorg, retail, publieke ruimte, hospitality en thuis', aldus het persbericht van Segis.

 

Aanwezig op Orgatec

De nieuwe agent Vincent van der Vlerk verwelkomt u tijdens Orgatec op de Segis stand (hal 10.2 stand N068) om producten te tonen en condities te bespreken. Meer informatie vindt u op www.segis.it

 

Vincent van der Vlerk Agenturen

T 06-20431308

E post@segis-nederland.nl

www.segis.it

 

Agent van Segis voor België is Interdiff in Brussel (www.interdiff.be).



Links

www.segis.it
www.interdiff.be

Tags

meubel, stoel, bank, tafel, woonaccessoire

Gerelateerd nieuws
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Interlübke opnieuw failliet
De Duitse meubelfabrikant Interlübke heeft faillissement aangevraagd. Het is de tweede keer sinds 2012 dat het bedrijf in financiële problemen komt.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
Knoll toont spel van contrasten
In Milaan presenteerde Knoll nieuwe collecties rond contrast en vorm. De presentatie liet zien hoe het merk architectonische vormen inzet om spanning en balans te creëren.
lees verder
Piet Boon toont zachtere vormentaal
Tijdens de Meubelbeurs in Milaan presenteerde Studio Piet Boon de nieuwe meubelcollectie Rounded Stillness uit, met zachtere volumes, afgeronde lijnen en meer nadruk op materiaal.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden