Nieuw partnerschap MD

Dinsdag 20 augustus 2024

Groothandel MD kondigt de nieuwe collectie van het merk Dekocandle aan. Daarnaast is het bedrijf een samenwerking aangegaan met Melmath Agency.
Nieuw partnerschap MD

Foto (v.l.n.r.) Christiane Van Gool, Dirk Rombouts en Melanie Ollovic Rombouts van Melmath Agency

 

 

MD begon ooit als handelsagent, maar werkt nu al lange tijd als groothandelaar, onder meer van het merk Dekocandle. De nieuwe herfst/winter collectie van Dekocandle is nu beschikbaar, geïnspireerd door de warme kleuren en gezellige sfeer van de herfst seizoen. De collectie bevat handgegoten kaarsen, geurkaarsen en accessoires.

 

Ook nieuw is de samenwerking met het Belgische Melmath Agency (foto). Vanaf nu is MD het aanspreekpunt voor de Nederlandse markt voor de merken Stoff, Saint of Love, Frederik Bagger, Hein Studio en de Rosendahl Design Group. In een persbericht schrijft het bedrijf dat het erg enthousiast is over de toevoeging van deze nieuwe merken aan zijn assortiment.

 

Vanaf 2 september zal een gedeelte van de collectie ook te zien zijn in de showroom van MD in het ETC Design Center in Culemborg, elke maandag geopend van 10:00 tot 17:00.



Links

www.md.nu
www.melmath-agency.com
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, mand, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, bloem, plant, flora, #etcdesigncenter, #md, #madevents, #melmathagency

Gerelateerd nieuws
Nidum en Master Matras failliet
De onderneming Lectulo achter de bedden van Nidum Design Beds en de modulaire matrassen van Master Matras is failliet. Voor beide is op 25 augustus het faillissement uitgesproken.
lees verder
 
Overname Headlam Nederland
lees verder
Distributiecentrum Jysk opgeleverd
Jysk krijgt de sleutels van hun nieuwe distributiecentrum in Lelystad, waarmee de bouwfase is afgerond.
lees verder
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Groei omzet woonretail Q2 2026
Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in in het tweede kwartaaal (Q2) ruim 3% meer omzet in de Nederlandse detailhandel, waarbij vooral de non-food sector (waaronder woninginrichting) het sterkste groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden