Nieuw partnerschap MD

Dinsdag 20 augustus 2024

Groothandel MD kondigt de nieuwe collectie van het merk Dekocandle aan. Daarnaast is het bedrijf een samenwerking aangegaan met Melmath Agency.
Nieuw partnerschap MD

Foto (v.l.n.r.) Christiane Van Gool, Dirk Rombouts en Melanie Ollovic Rombouts van Melmath Agency

 

 

MD begon ooit als handelsagent, maar werkt nu al lange tijd als groothandelaar, onder meer van het merk Dekocandle. De nieuwe herfst/winter collectie van Dekocandle is nu beschikbaar, geïnspireerd door de warme kleuren en gezellige sfeer van de herfst seizoen. De collectie bevat handgegoten kaarsen, geurkaarsen en accessoires.

 

Ook nieuw is de samenwerking met het Belgische Melmath Agency (foto). Vanaf nu is MD het aanspreekpunt voor de Nederlandse markt voor de merken Stoff, Saint of Love, Frederik Bagger, Hein Studio en de Rosendahl Design Group. In een persbericht schrijft het bedrijf dat het erg enthousiast is over de toevoeging van deze nieuwe merken aan zijn assortiment.

 

Vanaf 2 september zal een gedeelte van de collectie ook te zien zijn in de showroom van MD in het ETC Design Center in Culemborg, elke maandag geopend van 10:00 tot 17:00.



Links

www.md.nu
www.melmath-agency.com
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, mand, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, bloem, plant, flora, #etcdesigncenter, #md, #madevents, #melmathagency

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder
Laatste hoofdstuk Showup
Design- en lifestylebeurs Showup heeft zijn laatste onafhankelijke editie afgerond. Organisatoren Maya Kol en Daan van Trigt laten weten dat deze editie voelt als 'het laatste hoofdstuk' en het einde van een tijdperk.
lees verder
Kindveilige trappen
[Sponsored artikel] - Als kleine kinderen net beginnen met lopen, zijn er veel dingen die je in huis moet aanpassen. Zo moet je boven- en onderaan de trap een hekje zetten, de hoeken van tafels afdekken en stopcontacten afschermen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden