Nieuw op IMM: Pure Architects

Woensdag 22 maart 2017

De IMM Cologne, die van 15 tot 21 januari 2018 wordt gehouden, ontwikkelt LivingInteriors verder met de toevoeging Pure Architects.
Nieuw op IMM: Pure Architects

De Pure-segmenten spelen al een belangrijke rol op de IMM. Nu wordt er een nieuw formaat aan toegevoegd: met Pure Architects wordt het aanvullen van het kernassortiment meubelen met sanitair, vloer-, wand-, plafond- en verlichtingsproducten verder uitgebouwd, zo stelt Arne Petersen (foto), vice president exhibition management van Koelnmesse.

De nadruk in dit segment zal liggen op het gebied van de badkamer en Smart Home. Het biedt exposanten om het jaar de mogelijkheid om nieuwe producten en innovaties te presenteren in samenhang met andere producten. En om de interactie van intelligente technologische oplossingen te zien.

Hiermee wordt nog duidelijker dat de IMM meer is dan alleen een meubelbeurs. En natuurlijk om architecten nog meer te interesseren om de beurs te bezoeken. De IMM wordt in 2018 weer in combinatie met LivingInteriors gehouden, afgelopen januari was dat met LivingKitchen.

 



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.livinginteriors-cologne.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent

Gerelateerd nieuws
Economisch beeld minder negatief
Het conjunctuurbeeld volgens de Conjunctuurklok van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in juni minder negatief dan in mei. In de Conjunctuurklok van juni presteerden 9 van de 13 indicatoren slechter dan hun langjarige trend.
lees verder
 
Meer merken op 1e Trendz/Showup
lees verder
Incotap Dealerdagen 2026
De Incotap dealerdagen zijn succesvol verlopen, waarbij veel relaties zijn langsgekomen in het distributiecentrum van groorhandelaar Cotap in Zwolle.
lees verder
Carl Hansen & Son vernieuwt iconen
Carl Hansen & Søn presenteert een vernieuwde CH24 Wishbone Chair, brengt de Scimitar Chair terug en introduceert de Begonya hanglamp. De drie noviteiten combineren klassiek Deens design met eigentijdse toepassingen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden