Nieuw op IMM: Pure Architects

Woensdag 22 maart 2017

De IMM Cologne, die van 15 tot 21 januari 2018 wordt gehouden, ontwikkelt LivingInteriors verder met de toevoeging Pure Architects.
Nieuw op IMM: Pure Architects

De Pure-segmenten spelen al een belangrijke rol op de IMM. Nu wordt er een nieuw formaat aan toegevoegd: met Pure Architects wordt het aanvullen van het kernassortiment meubelen met sanitair, vloer-, wand-, plafond- en verlichtingsproducten verder uitgebouwd, zo stelt Arne Petersen (foto), vice president exhibition management van Koelnmesse.

De nadruk in dit segment zal liggen op het gebied van de badkamer en Smart Home. Het biedt exposanten om het jaar de mogelijkheid om nieuwe producten en innovaties te presenteren in samenhang met andere producten. En om de interactie van intelligente technologische oplossingen te zien.

Hiermee wordt nog duidelijker dat de IMM meer is dan alleen een meubelbeurs. En natuurlijk om architecten nog meer te interesseren om de beurs te bezoeken. De IMM wordt in 2018 weer in combinatie met LivingInteriors gehouden, afgelopen januari was dat met LivingKitchen.

 



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de
www.livinginteriors-cologne.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, badkamer, meubilair, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, RS Vision Expo, Interzum, plaatmateriaal, beslag, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, design, ontwerp, talent

Gerelateerd nieuws
Nederland op Spoga+gafa 2026
De Nederlandse outdoorbranche is in 2026 nadrukkelijk aanwezig op spoga+gafa in Keulen. Brancheorganisatie DOFAS (Dutch Outdoor Furnishing Association) ondersteunt de beurs opnieuw en ziet bij haar leden brede belangstelling voor deelname.
lees verder
Afvlakking groei prijs koopwoning
Koopwoningen in Nederland zijn in december bijna 6% duurder dan jaar eerder, maar de prijzen daalde bijna 1% ten opzichte van november 2025.
lees verder
 
Lichtwoche biedt houvast
lees verder
Valentijnsnacht in woonboulevard
Op Valentijnsdag gebeurt er iets bijzonders in Woonmall Alexandrium in Rotterdam: vier stellen blijven er een nacht slapen.
lees verder
Nieuwe R+T beurs
R+T Alliance, met als basis de beurs in Stuttgart, breidt wereldwijd uit met nieuwe vakbeurs in Zuidoost-Azië.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden