Nieuw merk voor kasten op maat

Woensdag 17 juli 2024

De Vivonio Furniture Group krijgt er een nieuw merk bij. De garderobe- en kastoplossingen van het Moltema merk maken deel uit van het Deense KA Interiør.
Nieuw merk voor kasten op maat

Vanuit Denemarken heeft KA Interiør zich voorbereid op uitbreiding naar Duitsland en de Benelux. Hiermee wil het bedrijf het groeipotentieel van de Vivionio Furniture Group onderstrepen.

 

KA Interiør werd in 1991 opgericht als een ambachtelijk bedrijf dat schuifdeurkasten vervaardigde. De productie van KA Interiør is 100% make-to-order. KA Interiør levert daarnaast schuifdeurkasten aan de keuken- en meubelindustrie en doe-het-zelfwinkels.

 

Het nieuwe merk Moltema combineert volgens de groep kwaliteit en functionaliteit met individueel ontworpen, op maat gemaakte oplossingen. Het bedrijf heeft duurzaamheid hoog in het vaandel, daardoor beschikt het bedrijf over verschillende certificeringen; ISO 9001, ISO 14001-en PEFC. Daarnaast biedt het merk naar eigen zeggen eerlijke en transparante prijzen en 30 jaar garantie op bewegende onderdelen.

 

De Vivonio Groep bestaat uit vier dochterondernemingen in de woon-en kantoorsector: Büro Möbel, Leuwico, Staud en KA Interiør. Samen hebben zij 800 medewerkers. In mei kreeg de onderneming nog een nieuwe ceo. De groep mikt op een omzet van € 300 miljoen in 2027.



Links

www.eglo.com
www.ka-as.dk
www.maja-moebel.de
www.noteborn.com
www.poggenpohl.com
www.vivonio.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, personalia, overname, samenwerking, #noteborn, #vivonio. #majamoebel, #kaas, #kainterior, #poggenpohl, #eglo, #moltema

Gerelateerd nieuws
Carl Hansen & Son vernieuwt iconen
Carl Hansen & Søn presenteert een vernieuwde CH24 Wishbone Chair, brengt de Scimitar Chair terug en introduceert de Begonya hanglamp. De drie noviteiten combineren klassiek Deens design met eigentijdse toepassingen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder
Nieuwe winkel Prominent
Zitmeubelspecialist Prominent opent een nieuwe vestiging in Drachten en versterkt daarmee haar positie in Noord-Nederland.
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden