Nieuw management Vitra Nederland

Woensdag 27 augustus 2014

Met ingang van 1 juli staat Vitra Nederland onder leiding van Remy Schepens. De nieuwe functie van Schepens is Managing Director Vitra Benelux.
Nieuw management Vitra Nederland

Schepens volgt Erik Kramers op, die vanaf 1 juli optreedt als Division Controller Vitra Group - Segment Home. 

 

Sinds 2000 bekleedt Schepens de functie van Managing Director van Vitra België. In dezelfde functie heeft hij ook enige tijd de leiding gehad over Vitra Duitsland en was hij actief in de leiding van Vitra's dochterondernemingen in Oostenrijk en Noorwegen. 

Voor Vitra Nederland is Schepens geen vreemde; in het verleden is hij hier enige tijd interim manager geweest.

 

 

 



Links

www.vitra.nl

Tags

meubel, kantoormeubel, wonen, interieur, stoel, fauteuil, tafel, kast, woonaccessoire, bank

Gerelateerd nieuws
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
 
Hal18 neemt Uzit over
lees verder
Outdoor living in trek op Spoga+gafa
Spoga+gafa 2026 (22–24 juni in Keulen) meldt sterke vraag naar het segment Living, met name binnen de sectoren Outdoor Decoration en Furniture. Hiervoor hebben zich veel exposanten aangemeld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden